AG
Soru Sahibi
24 Ocak 2014 10:53

Merhaba

Oya Hanım Merhabalar, benim size şöyle bir sorum olacak aslında çekinerek yazıyorum size ama daha oncede gereklı ürolog hekimlere basvurdugumda her hangı bır sorun olmadıgını soylediler penis boyutum çok büyük 22 cm kadar fiziksel olarak bir sorun yok oldukca sagılıklı bır erkegım ve 2 senelık evlıyım bu sebepten dolayı oldukca sıkıntılar cekmekteyım ve bu durum psikolojık olarak benı rahatsız edıyor acıkcası ve eşim ılıskı kurmaktan kacıyor dıyebılırım bu durumdan dolayıda bende eşime karsı sogukluk basladı bana her hangı bır onerınız olursa cok mutlu olurum... Özelden yazarsanız cok sevınırım. Ayrıca sizden terapi alabılırmıyım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Gökay Bey merhabalar, Bu durum eşinizle birlikte eş terapisi ve cinsel terapi almanızı gerektirmektedir. İsterseniz ben de yardımcı olabilirim ya da CETAD derneğine üye bir cinsel terapist ve evlilik terapistinden Ankara'da da destek alabilirsiniz. Benim için *** *** **'den randevu alabilirsiniz.

25 Ocak 2014 07:50