IA
Soru Sahibi
1 Nisan 2008 23:20

Merhaba doktor bey,benim göz çevrelerimde yıllardır morluklar mevcut.Kan ta

Merhaba doktor bey,benim göz çevrelerimde yıllardır morluklar mevcut.Kan tahlillerimde olağandışı bir durum yok gibi fakat bunun tedavisi mümkünse ne yapmam gerekli?Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Ahmet Bey merhaba, Göz çevrelerindeki morluklar sıklıkla yapısal bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Çevresel faktörlerin de katkısı inkar edilemez. Kan tahlilleri dışında klinik olarak bir dermatolojik rahatsızlığın varlığının da dışlanması gereklidir. Yapısal bir durum ile karşı karşıya kalındığında ise, bazı kozmetikler ile destek sağlanabilirse de, bunun faydası kısmi olacaktır. Öncelikle bu durumun ortaya konması açısından bir dermatoloji uzmanı tarafından muayenenizi öneririm. Sağlıcakla kalın. Dr.Savaş Yaylı

3 Nisan 2008 19:02