AA
Soru Sahibi
9 Eylül 2008 14:26

saçkıranda 4. yılıma girdim saçımın tamamı ve sakalımın yarısı döküldü ama

saçkıranda 4. yılıma girdim saçımın tamamı ve sakalımın yarısı döküldü ama saçlarım sarı sarı gelmeye başladı üniversite açılınca trabzona gelecem size görülmemde yarar olurum sanırım saçlarımın sarıdan siyaha ne kadar zaman içinde dönebilceğini de öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tarif ettiğiniz alopesi areata olarak isimlendirdiğimiz hastalıktır. 4 yıla varan bir geçmiş, hastalığın dirençli seyrini gösteriyor. Yeni gelen saçlar başlangıçta ince ve beyazımsı olup, sıklıkla aylar içinde eski rengini almaktadır. Hastalarımı Farabi Hastanesi Dermatoloji Kliniğinde saat 13.30'dan sonra kabul ediyorum. Bilgi ve randevu için *** *** **.. Sağlıcakla kalın.. Dr.Savaş Yaylı

22 Eylül 2008 10:37