TM
Soru Sahibi
19 Temmuz 2008 23:12

selam hocam benim testislerimde iki yıldır sivilceler bulunmakta ve ergenli

selam hocam benim testislerimde iki yıldır sivilceler bulunmakta ve ergenlik döneminde alnımızda veya yüzümüzde çıkan sivilceler gibi hemen patlamıyor ve gayet sertler. daha önce bir arkadaş görmüştü ve bana yağ torbalarımın dolduğunu söylemişti. henüz doktora gitmedim. bilgilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Testislere yerleşen tariflediğiniz lezyonlar küçük kistler olabileceği gibi, yağ bezi hiperlazisi de olabilir.. Ancak diğer olasılıklar ve net tanı için bir dermatoloji uzmanı tarafından muayenenizi öneririm. Sağlıcakla kalın.. Dr.Savaş Yaylı

22 Temmuz 2008 09:37