EC
Soru Sahibi
5 Mart 2009 13:01

merhaba doktor bey ben muayene ücretini öğrenmek istiyordum birde muayeneh

merhaba doktor bey ben muayene ücretini öğrenmek istiyordum birde muayenehaneniz trabzondadır değilmi?şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Canan Ekin, Yanıttaki gecikmeden dolayı özür dilerim. Şu anda ABD'nde eğitim amaçlı bulunmaktayım. Nisan başında Trabzon'da olacağım. Hastalarımı Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Kliniği'nde kabul ediyorum. Sekreterlikten her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimle. Sağlıcakla kalın. Dr.Savaş Yaylı

15 Mart 2009 01:55