GL
Soru Sahibi
7 Şubat 2019 21:56

Kleptomani

Damla hanım merhaba bir yakınımız eşinin ailesinden uzun zamandir para kiyafet vb. Şeyler alıyormuş önce kendisi kabul etmedi ama bir psikiyatra başvurduk maalesef ilac yazip yolladi yakinimiz da bana hasta değilsin dedi ve yaptığını inkar etti ancak sorun ailesine söylenince ıtiraf etti ve bilinçsizce yapiyorum dedi ve ıntihar düşüncesinin oldugunu söylüyor surekli kadının eşi de cok kötü bir durumda ve cok öfkeli şu an da ne yapilmali?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba şuan için geciktirmeden bır uzman tarafından psikolojik destek alınmalı. Bu konuda dilerseniz yardımcı olabılırız. Tesekkurler

4 Mart 2019 18:37