KO
Soru Sahibi
15 Nisan 2008 23:56

hocam benim sakalımda ani dökülmeler oldu.2 aydır uyguladıgım bütün tedavil

hocam benim sakalımda ani dökülmeler oldu.2 aydır uyguladıgım bütün tedaviler sonucsuz kaldı.acaba yeniden cıkma olanagı yokmu yada baska bi tedavi yöntemi varmı teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Okan Bey, Bahsettiğiniz durum Alopesi Areata olarak isimlendirdiğimiz bir deri hastalığı gibi duruyor. Ancak kesin tanı ve tedavi seçenekleri açısından bir dermatoloji uzmanı tarafından muayenenizi öneririm. Sağlıcakla kalın. Dr.Savaş Yaylı

18 Nisan 2008 12:30