KA
Soru Sahibi
3 Nisan 2024 04:52

Dil seğirmesi

Hocam merhabalar yaşım 25. 4 5 aydır dilimde 8 9 saniyelik bazen olan kasılmalar oluyordu. Bende 2 tane nöroloji doktoruna gittim son gittiğim doktorumda prof. du mr lar çekildi iğneli emgler çekildi hepsi normal çıktı. Bende sonradan bir psikoloğa gittim ve şikayetlerimi kendisine anlattım bana Citoles 10mg lık 28 li film tablet verdi 1 aydır kullanıyorum bana çok faydalı oldu son 3 tane kalmış acaba 1 kutu daha alıp kullanayım mı hocam? Cevaplarsanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Psikiyatrist olmadığım için doğrudan bu soruya yanıt veremem. Ancak kullanmış olduğunuz ilacı aniden bırakmanızı tavsiye etmem. Çünkü antidepresanları bir bırakma süreci var. Doz azaltılarak yapılıyor bu süreç. Ancak yine de bu soruyu bir psikiyatriste sormanızı tavsiye ederim. Ona göre yol izlemeniz sizin sağlığınız açısından daha iyi olur.

12 Nisan 2024 18:59