KE
Soru Sahibi
24 Mart 2020 09:02

Aileiçi kıskançlık

Merhaba Kamil Bey, annemle babam sürekli kavga ediyor ama farklı durum şu ki normal hallerinden farklı, babam aşırı kıskanç oldu herşeyi kıskanıyor annemi sürekli kısıtlıyor, annemde ne derse yapıyor ama hergün daha fazlasını istiyor hiç huyları olmayan tavırlar sergilemeye başladı sırf annem kızıyor diye tekrar sigaraya başladı kendini uykusuz, aç bırakıyor üstelik ben ne dersem beni duymuyor bile karşısında ağlamama rağmen beni duymuyor, kardeşimle ben bu durumdan korkmaya başladık psikolojisi hiç normal değil ne yapmamız gerekiyor ??

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba babanızı biran önce bir uzmana götürmeniz de fayda var kabul etmeyebilir anneniz ile birlikte evlilik terapisi diye götürtilebilinir

25 Mart 2020 10:46