GE
Soru Sahibi
16 Mayıs 2012 18:40

anksiyete

sayın doktorum cevap yazarsanız çok sevinirim ben uzun dönem önce 2008 yılında anksiyete geçirdim ve o arada ekstrasistollerim oluyordu 2010 yılında nişanlandım ve bir gün kendimi hastanenin aciline gitmek zorunda kaldım ve supraventriküler dendi ve bir doktorda avnrt geçirmişsin dedi ama ben 6 ay boyunca çok üzüldüm ağladım ve stresli günler geçirdim yine böyle bir zamanda çok üzülürken tartışıp ağlarken haksız yere üzülürken o gece ilk taşikardimi yaşadım ve acile gittik sadece ilaçsız serum verildi anksiyete panik atak geçirdiğimi söyledi geçer dendi eve geldim ıkınmakla kendi kendine düzeldi ertesi gün kardiyoloji doktoru svt dedi ne zaman çok stres anında kalsam üzülsem kafama birşeyler taksam oluyor size uzun uzun anlatmamın nedeni yaşadıklarımı bilip bana cevap yazmanız şimdi aklımda takılan tek şey bendeki sinir bozukluğumu acaba bunu tetikliyor ve ben mideme gaz yapıyor ve gegirmehissi terleme ekstra atım ve ateş basıyor sanki ölecekmiş gibi geliyo bunlar anksiyetemi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

gittiğiniz hekimler zaten o anki durumunuza göre cevap vermişler.anlattığınız tabloda daha detaylı bir bilgi almak istiyorsanız bir psikiyatristinizden veyahut klinik psikologdan yardım almanızı bir seans şeklinde tavsiye edebilirim..

17 Mayıs 2012 15:54