AA
Soru Sahibi
14 Nisan 2021 04:36

Uykuda ses çıkartma

Merhaba Hocam ben uyuduktan sonra domuz vari garip ses çıkartıyormuşum bu garip ve rahatsız edici ses o kadar yüksek desibelde oluyorki yan o da yatan kişi gelip beni uyandırmak zorunda kaliyo . Hocam farkinda olmadan çikartmiş olduğum bu sesten dolayi çevremdekileri bayadır rahatsiz ediyom bu da beni üzüyo .yardimlarinizi rica ediyorum.Bu garip sesin nedenini ve hangi bölümden randevu almam gerektigini söyleyebilirmisiniz sevinirim iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba hastanelerin uyku servislerinden randevu almanızı tavsiye ederim...

14 Nisan 2021 04:42