Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Sinir Sıkışması, Omurilikte Kitle, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)

Takvim talep et Soru Sor

Doktorun Adresi

İncirli Cad. No: 89 Bayrak Apt. D: 8  Bakırköy, İstanbul
Yard. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Soner Büyükkınacı Hakkında

Soner Büyükkınacı Kimdir?

Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 19 Temmuz 1975 tarihinde Almanya Hamburg’da doğmuştur. 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1999-2005 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yapmış ve Nöroşirürji Uzmanı olmuştur. 

2002 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Departmanında, 2003 yılında Marmara Üniversitesi Nöroşirürji Departmanında ve İstanbul Amerikan Hastanesi Fonksiyonel Nöroşirürji Departmanında 3'er ay süreyle çalışmalar yaparak mesleki açıdan kendisini geliştirmiş olan Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 2004 yılında Arkansas Üniversitesi Nöroşirürji Departmanında, Yale Üniversitesi Nöroşirürji Departmanında ve 2007 yılında Brezilya’da Instituto de Ciencias Neurologicas – Icne  Laboratorio de Microcirurgia’da Mikroşirürji, Enstrümantasyon ve Fonksijonel Nöroşirürji alanlarında cerrahi eğitim çalışmalarına katılmıştır.

Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında 2006-2008 yılları arasında Diyarbakır Devlet Hastanesi Nöroşirürji Kliniğinde görev yapmıştır. 2008 -2010 yılları arasında Yenibosna Safa Hastanesi'nde uzman doktor olarak 2 yıl çalışmasının ardından Aralık 2010 tarihinde Medicana Bahçelievler Hastanesi Omurga Cerrahisi Merkezinde Operatör Doktor olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2010 yılından beri Medicana Bahçelievler Hastanesi'ndeki görevine devam eden Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 2013 yılından itibaren Gelişim Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyesi olarak da çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. 

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sinir Sıkışması
 • Omurilikte Kitle
 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)
 • Bel Kayması
 • Beyin Tümörleri
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Mikrodiskektomi
 • Tam (Full) Endoskopik Disk Cerrahisi
 • Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal
Fotoğraflar
Hobiler
 • Müzik (gitar, piano, canlı kayıt)
 • Açık deniz balık avı (kılıç, orkinos)
 • Motorsiklet ile uzun yol seyahatleri
 • Tenis
 • Masa tenisi
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta

Soner Büyükkınacı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı kimdir , telefon numarası nedir?
Yrd. Doç. Dr. S Büyükkınacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı için nasıl randevu alabilirim?
Yrd. Doç. Dr. S Büyükkınacı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Soner Büyükkınacı ile anlaşmalı?
Soner Büyükkınacı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta )

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı Yard. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Tam (Full) Endoskopik Disk Cerrahisi, Tam (Full) Endoskopik Dar Kanal, Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi, Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu) alanlarında hizmet veriyor ve Sinir Sıkışması, Omurilikte Kitle, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Bel Kayması, Beyin Tümörleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Yrd. Doç. Dr. S Büyükkınacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Yrd. Doç. Dr. S Büyükkınacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.