Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Sinir Sıkışması, Omurilikte Kitle, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı

Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 19 Temmuz 1975 tarihinde Almanya Hamburg’da doğmuştur. 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1999-2005 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yapmış ve Nöroşirürji Uzmanı olmuştur. 

2002 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroradyoloji Departmanında, 2003 yılında Marmara Üniversitesi Nöroşirürji Departmanında ve İstanbul Amerikan Hastanesi Fonksiyonel Nöroşirürji Departmanında 3'er ay süreyle çalışmalar yaparak mesleki açıdan kendisini geliştirmiş olan Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 2004 yılında Arkansas Üniversitesi Nöroşirürji Departmanında, Yale Üniversitesi Nöroşirürji Departmanında ve 2007 yılında Brezilya’da Instituto de Ciencias Neurologicas – Icne  Laboratorio de Microcirurgia’da Mikroşirürji, Enstrümantasyon ve Fonksijonel Nöroşirürji alanlarında cerrahi eğitim çalışmalarına katılmıştır.

Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında 2006-2008 yılları arasında Diyarbakır Devlet Hastanesi Nöroşirürji Kliniğinde görev yapmıştır. 2008 -2010 yılları arasında Yenibosna Safa Hastanesi'nde uzman doktor olarak 2 yıl çalışmasının ardından Aralık 2010 tarihinde Medicana Bahçelievler Hastanesi Omurga Cerrahisi Merkezinde Operatör Doktor olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2010 yılından beri Medicana Bahçelievler Hastanesi'ndeki görevine devam eden Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 2013 yılından itibaren Gelişim Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent unvanıyla öğretim üyesi olarak da çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. 

Yard. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı
İncirli Cad. No: 89 Bayrak Apt. D: 8 Bakırköy/İstanbul
Hizmetler
Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu) Endoskopik hipofiz ve kafatabanı cerrahisi Tam (full) endoskopik dar kanal Tam (full) endoskopik disk cerrahisi Mikrodiskektomi Devamı
Özel Medicana Haznedar Hastanesi
Özel Medicana Haznedar Hastanesi /
Hizmetler
Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu) Endoskopik hipofiz ve kafatabanı cerrahisi Tam (full) endoskopik dar kanal Tam (full) endoskopik disk cerrahisi Mikrodiskektomi Devamı

Hakkında

Yard. Doç. Dr. Soner BÜYÜKKINACI, 19 Temmuz 1975 tarihinde Almanya Hamburg’da doğmuştur. 1993 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1999-2005 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde yapmış ve Nöroşirürji Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Sinir Sıkışması Omurilikte Kitle Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) Bel Kayması Beyin Tümörleri Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı ile nasıl iletişime geçerim?

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı Yard. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Yrd. Doç. Dr. Soner Büyükkınacı Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Sinir Sıkışması, Omurilikte Kitle, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) alanlarında hizmet veriyor ve Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Endoskopik hipofiz ve kafatabanı cerrahisi, Tam (full) endoskopik dar kanalPeriferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu), Endoskopik hipofiz ve kafatabanı cerrahisi, Tam (full) endoskopik dar kanal hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube