Uzm. Psk. Zeynep Bektaş, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Zeynep Bektaş

Psikoloji - İstanbul

Performans Kaygısı, Somatoform Bozukluk, Somatizasyon Bozukluğu

Randevu Al 0 (850) 474 01 22Soru Sor

Adres

Teşvikiye Cad. Kısmet Apt. No:49 K: 4 D: 6  Şişli, İstanbul
Trio Psikoloji

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Hakkında

Zeynep Bektaş Kimdir?

Uzm.Psk.Zeynep Bektaş lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Girne Amerikan Üniversitesi  %50 Burslu Psikoloji bölümünde 2012 yılında bölüm birinciliği ile tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca yurt içinde ve yurt dışında kongrelere ve seminerlere katılmış, kendi üniversitesinde Psikoloji Öğrencileri Kongresi Kurul Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Öğrencilik hayatı boyunca Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) üniversite temsilciliği yapmıştır.

2016 yılında Üsküdar Üniversitesi  Klinik Psikoloji yüksek lisansını bitirerek “Klinik Psikolog” unvanını almıştır.Yüksek lisans süresince, özellikle ‘Dil Konuşma Bozukluğu’ konusunda her yaşta bireylerle çalışmalar yapmış , aynı zamanda kurum müdürlüğünü yürütmüştür.2014 yılında Nöropsikiyatri Hastanesi’nde klinik stajını tamamlamıştır. Aynı dönemlerde  Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa da gönüllü olarak çalışmış, yetişkin kişilik testlerinin uygulanması,ayaktan ve yatan hastaların gözlemlenmesi ve ön görüşme konusunda deneyim kazanmıştır.
2014 yılında Prof. Dr. Hakan Türkçapar ‘dan Bilişsel Davranışçı Psikoloji teorik eğitimini tamamlayarak, süpervizyon sürecine girmiştir. Yüksek lisans eğitiminde Yrd. Doç. Dr. Emre Sargın’ dan aldığı süpervizyon dersini başarıyla tamamlamıştır.
Dr. Emel Stroop “ Kognitif Terapinin Anksiyete Tedavisinde Uygulanması” konulu workshop çalışmasına katılmıştır. Aynı zamanda I.Modül ve Workshop – Dr.Harville Hendrix  ve Helen LaKelly Hunt ( 28-29 Mayıs 2015 Workshop, 30-31 Mayıs 2015 Teorik Eğitim – 32 saat ) IMAGO Çift Terapisi’ne katılım göstermiştir

Uzm,.Psk.Zeynep Bektaş, mesleki çalışmalarına ise şu an Trio Psikolojin'de devam etmektedir.

 

 

 

Diploma aldığı kurum

  • GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

Performans Kaygısı

Somatoform Bozukluk

Somatizasyon Bozukluğu

Sinir Bozukluğu

Sınav Kaygısı

Tedaviler

Kaygı bozuklukları

Emdr terapi

Emdr terapi

Yetişkin terapisi

Yetişkin Psikoterapisi

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 01 22

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ar..mailoğlu

Zeynep Hanım'la kuş fobimi yenmek istediğim bir zamanda tanıştık. Güler yüzlülüğü, samimiyeti, kendimi yanında rahat hissetmemi sağlaması ve fobimi yenmeme yardımcı olması, daha sonra zorlandığım birçok konuda yardımını istememi sağladı. Özellikle hastalık, ölüm ve sevdiklerimin kaybını atlatmam konusunda çok büyük yardımları oldu bana. Sonrasında da kendimi anlamaya çalışırken ve önemli kararlar alırken görüşmeye devam ettik ve hala da seanslarımız devam ediyor. Zeynep Hanım'la karşılaştığım için çok şanslıyım. Çok teşekkürler. 29-11-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ail..z

İlk seansıma gittiğimde tedirgin ve korkuluydum. Daha önce kimseye kendimi anlatmamıştım, aşamayacağımı düşündüğüm bir çekingenlik vardı üzerimde. Fakat ilk dakikalardan itibaren o güven duygusunu yakalayıp rahatça ifade edebildim kendimi. Hocamın ilgisi ve mesleki yeterliliği şu an beni tahmin edemeyeceğimden daha iyi bir hale getirdi. Danışanı olduğum için şanslı hissediyorum. Eminim ki ben ve benim gibi daha nice danışanına fazlasıyla faydalı olacaktır. Başarılar diliyorum.. 21-11-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Zeynep Bektaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.