Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Psk. Tülin Çizer, Kocaeli, Psikoloji

Uzm. Psk. Tülin Çizer

Psikoloji - Kocaeli

Aile Terapisi, Baş Ağrıları, Davranış Bozuklukları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Karabaş, Köseoğlu Sk. No:4, 41040  İzmit, Kocaeli
Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Çocuk Ergen Yetişkin Çift ve Aile

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Tülin Çizer Kimdir?

Uzm. Psk. Tülin ÇİZER, Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde eğitimini tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Yine İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Personel Yönetimi Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır.

İstanbul’daki pek çok üniversitenin kampüs yurtlarında kalan öğrencilerle ve kültür anlaşması kapsamında Türk cumhuriyetlerinden gelen öğrencilerle valilik koordinatörlüğünde çalışmalar yürütmüştür. Ayrıca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde zihinsel ve bedensel engellilerle birlikte çalışmalar yapmış, bu alanda Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerince düzenlenen Küçük Adımlar Sertifika Programı'na katılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda okul psikoloğu olarak hizmet vermiş, aynı zaman zarfında Rehberlik Araştırma Merkezi'nin başlattığı birçok farklı projede aktif görev almıştır.

Uzm. Psk. Tülin ÇİZER, şu anda kamu sektöründe İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı'nda Psikolog olarak görev yapmaktadır. 17'nin üzerinde sertifika programına ve eğitime katılmıştır. Günümüzde de mesleğine dair tüm gelişmeleri, kongre ve eğitimleri yakından takip etmektedir.

Depresyon, Panik Atak, Kronik Ağrılar, Bağımlılık, Kilo Kontrolü, Performans ve Sınav Kaygısı, Fobiler, Hiperaktivite ve Dikkat Bozukluğu, Anksiete Bozukluğu, Çift  ve Aile Terapisi, Uzun Süreli Stres, Obsesyon (OKB), Öfke Kontrolü, Tükenmişlik Sendromu, Yas, Vajinismus, Fibromiyalji, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), İş Yeri Kaynaklı Sorunlar ve İş Performansı, Erken Çocukluk Dönemi Travmaları, Bağlanma Sorunları, Okul Korkusu ve Sorunları Çocukluk Dönemi Gelişimsel Korkular ve Kardeş Kıskançlığı gibi pek çok mesleki alanda uzmandır ve bu alanlarda danışanlarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..ıoğlu

İşinde çok başarılı bir uzman EMDR terapisi ile kötü anılarımdan Tülin hanım sayesinde kurtuldum.. 24-04-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Tülin Çizer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ofke kontrolü bilgi

  Merhabalar tülin hanım ben öfke kontrolü üzerine sizinle görüşmek istiyorum yerinizi ve telefon numaranızı alabilir miyim 0542 580 **** bu numaradan bana ulaşabilirsiniz burcu uzer

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Tülin Çizer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eşcinsellik

  Merhaba, sorumu özellikle size sormak istedim.bunun için geçerli bir nedenim var.bunu anlayacağınızı düşünüyorum.ben bir eşcinselim.babamı 2 yaşındayken kaybettim.beni annem büyüttü.3 tane ablam var.kızların arasında yetiştim.ve ben küçükken annem çalıştığı için mahallede yaşça benden büyük çocuklar... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Tülin Çizer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.