Uzm. Psk. Tülin Çizer

Psikoloji - Kocaeli

Aile Terapisi, Baş Ağrıları, Davranış Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Karabaş, Köseoğlu Sk. No:4, 41040  İzmit, Kocaeli
Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Çocuk Ergen Yetişkin Çift ve Aile

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tülin Çizer Hakkında

Tülin Çizer Kimdir?

Uzm. Psk. Tülin ÇİZER, Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde eğitimini tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Yine İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Personel Yönetimi Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış ve lisansüstü derecesini almıştır.

İstanbul’daki pek çok üniversitenin kampüs yurtlarında kalan öğrencilerle ve kültür anlaşması kapsamında Türk cumhuriyetlerinden gelen öğrencilerle valilik koordinatörlüğünde çalışmalar yürütmüştür. Ayrıca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde zihinsel ve bedensel engellilerle birlikte çalışmalar yapmış, bu alanda Anadolu Üniversitesi öğretim üyelerince düzenlenen Küçük Adımlar Sertifika Programı'na katılmıştır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda okul psikoloğu olarak hizmet vermiş, aynı zaman zarfında Rehberlik Araştırma Merkezi'nin başlattığı birçok farklı projede aktif görev almıştır.

Uzm. Psk. Tülin ÇİZER, şu anda kamu sektöründe İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı'nda Psikolog olarak görev yapmaktadır. 17'nin üzerinde sertifika programına ve eğitime katılmıştır. Günümüzde de mesleğine dair tüm gelişmeleri, kongre ve eğitimleri yakından takip etmektedir.

Depresyon, Panik Atak, Kronik Ağrılar, Bağımlılık, Kilo Kontrolü, Performans ve Sınav Kaygısı, Fobiler, Hiperaktivite ve Dikkat Bozukluğu, Anksiete Bozukluğu, Çift  ve Aile Terapisi, Uzun Süreli Stres, Obsesyon (OKB), Öfke Kontrolü, Tükenmişlik Sendromu, Yas, Vajinismus, Fibromiyalji, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), İş Yeri Kaynaklı Sorunlar ve İş Performansı, Erken Çocukluk Dönemi Travmaları, Bağlanma Sorunları, Okul Korkusu ve Sorunları Çocukluk Dönemi Gelişimsel Korkular ve Kardeş Kıskançlığı gibi pek çok mesleki alanda uzmandır ve bu alanlarda danışanlarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aile Terapisi
 • Baş Ağrıları
 • Davranış Bozuklukları
 • Dürtü Kontrol Bozukluğu
 • EMDR Terapisi

Tülin Çizer Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..ıoğlu

İşinde çok başarılı bir uzman EMDR terapisi ile kötü anılarımdan Tülin hanım sayesinde kurtuldum.. 24-04-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Tülin Çizer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Tülin Çizer Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ofke kontrolü bilgi

  Merhabalar tülin hanım ben öfke kontrolü üzerine sizinle görüşmek istiyorum yerinizi ve telefon numaranızı alabilir miyim 0542 580 **** bu numaradan bana ulaşabilirsiniz burcu uzer

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Tülin Çizer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Eşcinsellik

  Merhaba, sorumu özellikle size sormak istedim.bunun için geçerli bir nedenim var.bunu anlayacağınızı düşünüyorum.ben bir eşcinselim.babamı 2 yaşındayken kaybettim.beni annem büyüttü.3 tane ablam var.kızların arasında yetiştim.ve ben küçükken annem çalıştığı için mahallede yaşça benden büyük çocuklar... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Tülin Çizer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Tülin Çizer kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. T Çizer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Tülin Çizer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. T Çizer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Tülin Çizer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Tülin Çizer Çizer Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Çocuk Ergen Yetişkin Çift ve Aile bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Tülin Çizer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Tülin Çizer Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Baş Ağrıları, Davranış Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozukluğu, EMDR Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Tülin Çizer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Tülin Çizer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Tülin Çizer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. T Çizer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Tülin Çizer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. T Çizer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.