Uzm. Psk. Selin Gökçadır

Psikoloji - Bursa
5.0

Evlilik (Çift) Danışmanlığı, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Duygusal Boşluk

“Kızım için Selin Hanım'la görüştük. Boşanma döneminde kaygı sorunlari konusunda yardımcı oldu. Kendi...” Devamı

Uzm. Psk. Selin Gökçadır

Uzm.Psk Selin Gökçadır 1986 yılında, Bursa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Özel İnal Ertekin Okulları’nda, lise öğrenimini ise Turhan Tayan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümüne ikincilikle girmeye hak kazandı. Üniversiteden mezun olduğu yıllarda, ilk olarak, özel bir ana okulunda ve daha sonra bir rehabilitasyon merkezinde farklı yönde gelişen çocuklarla ve aileleriyle eğitici, iyileştirici ve koruyucu çalışmalar yaptı. İstanbul Ticaret Üniversitesi uygulamalı psikoloji yüksek lisans programına kabul edildi. ‘’ Romantik ilişkilerdeki kıskançlık seviyesinin, benlik saygısıyla ilişkisinin incelenmesi ‘’ konulu tez çalışmasını yürüttü. Sonraki yıllarda bir hastanede yatılı kalan hastalara ve ailelerine psikolojik danışmanlık yaptı. Üniversite yılları ve çalışma hayatı boyunca farklı konularda mesleki eğitimlere katıldı. Hali hazırda, Adalet Bakanlığı'na bağlı olarak boşanma ve sonrasındaki süreçlerde reşit olmayan çocuğun velayetinin hangi ebeveynde kalması gerektiği konusunda bilirkişi olarak çalışmakta. Ayrıca, kaygı, panik atak, depresyon, boşanma, ilişki problemleri, ergenlik döneminde oluşan aile çatışmaları, kendilik problemleri gibi konularda danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Uzman Psikolog Selin Gökçadır Danışmanlık ve Koçluk Merkezi
Online Görüşme Nilüfer/Bursa
En Yakın Uygunluk
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm.Psk Selin Gökçadır 1986 yılında, Bursa’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Özel İnal Ertekin Okulları’nda, lise öğrenimini ise Turhan Tayan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi psikoloji bölümüne ikincilikle girmeye hak kazandı. Üniversiteden mezun olduğu yıllarda, ilk olarak, özel bir ana okulunda ve daha sonra bir rehabilitasyon merkezinde farklı yönde gelişen çocuklarla ve aileleriyle eğitici, iyileştirici ve koruyucu çalışmalar yaptı. İstanbul Ticaret Üniversitesi uygulamalı psikoloji yüksek lisans programına kabul edildi. ‘’ Romantik ilişkilerdeki kıskançlık seviyesinin, benlik saygısıyla ilişkisinin incelenmesi ‘’ konulu tez çalışmasını yürüttü. Sonraki yıllarda bir hastanede yatılı kalan hastalara ve ailelerine psikolojik danışmanlık yaptı. Üniversite yılları ve çalışma hayatı boyunca farklı konularda mesleki eğitimlere katıldı. Hali hazırda, Adalet Bakanlığı'na bağlı olarak boşanma ve sonrasındaki süreçlerde reşit olmayan çocuğun velayetinin hangi ebeveynde kalması gerektiği konusunda bilirkişi olarak çalışmakta. Ayrıca, kaygı, panik atak, depresyon, boşanma, ilişki problemleri, ergenlik döneminde oluşan aile çatışmaları, kendilik problemleri gibi konularda danışanlarına yardımcı olmaktadır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Evlilik (Çift) Danışmanlığı Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı Duygusal Boşluk Duygular Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB) Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 61 57

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MY
Min*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kızım için Selin Hanım'la görüştük. Boşanma döneminde kaygı sorunlari konusunda yardımcı oldu. Kendisinden Çok memnunuz.

LP
Ley*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Selin hanima 17 yaşındaki kızımla ilgili başvurmuştum. Bir süredir kızımla ve benimle görüşmeler yapıyor. Biz kendisini çok seviyoruz, kızımla ilişkimiz daha iyiye gidiyor sayesinde.

MB
Meh*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mevcut anksiyete sorunumu kendisi sayesinde çözdüm. Çok iligili ve bilgili bir insan. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

KU
Kam*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Boşanma sürecinde çocuklara nasıl davranmam gerektiği konusunda danışmanlık aldım Selin hanımdan, bu zor dönemde desteği bana iyi geliyor. Çok teşekkür ederim

ET
Ece*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Esim ile yasadigim problemler neticesinde Selin hanimdan destek aliyorum. Kendisi ile 1 yili askin suredir olumlu yonde ilerleme kaydettim. Basta kendi basima bir seyleri duzeltme adina cok zaman kaybettim. Uzman gorusune kesinlikle guveniyorum. Tesekkurler.

MF
Meh*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Güleryüzlü olduğu kadar ilgili ve alanında başarılı bir insan.

KK
Ker*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kaygı bozukluğu problemimi aşmamda çok emegi olan Selin hanıma teşekkür ederim.

AY
Ahm*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sıkıntılı bir ayrılık sürecinden sonra selin hanimdan yardım aldım. Kendisi durumu atlatmamda bana çok yardımcı oldu.

NY
Nil Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tavsiye uzerine Selin Hanim’a gitmistim. Ozellikle kaygı kontrolu anlaminda bana cok yardimci oldu. Ayrica cok guleryuzlu ve rahatlatici bir yaklasimi var kendimi cok rahat hissettim.

HS
Hal*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Alanında gerçekten mükemmel bi doktor olaylara yaklaşımı değerlendirmesi sordugu kilit sorularla problemi derinlemesine inceledi ben çok memnun kaldım yardımları içinde çok teşekkür ediyorum 💙

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Selin Gökçadır ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Selin Gökçadır için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Selin Gökçadır için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Selin Gökçadır ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746157

Uzm. Psk. Selin Gökçadır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Selin Gökçadır Uzman Psikolog Selin Gökçadır Danışmanlık ve Koçluk Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Selin Gökçadır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Selin Gökçadır Psikoloji uzmanıdır. Evlilik (Çift) Danışmanlığı, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Duygusal Boşluk alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube