Uzm. Psk. Sadık Sun

Psikoloji - Diyarbakır
5.0

Tırnak yeme ve Parmak Emme, Performans Kaygısı, Çocuk - Ergen Psikolojisi

“Eşimle beraber evlilik terapisi aldığımız güzide insan. Birçok sorun yaşadığımız dönemde bir uzman p...” Devamı

Uzm. Psk. Sadık Sun

Uzm. Klinik. Psk. Sadık Sun 2009 yılında Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Klinik Psikolojide Uzmanlığa başlamıştır. Meslek yaşamına başladığı ilk günden itibaren çeşitli kurum ve kuruluşlarda yoğun bir şekilde çocuk, ergen ve çiftlerle klinik görüşmeler ve psikoterapi (bireysel ve grup) gerçekleştirmiştir.

Klinik Psikoterapi ve danışmanlık tecrübesinin yanında Özel eğitim gereksinimi duyan çocuklara ve ailelerine uzun süre psikoterapi ve danışmanlık desteği vermiş olmasının yanı sıra boşanma davalarında velayet ve suça sürüklenen çocukların sosyal incelenmesi gibi konularda çok fazla deneyim edinmiştir. Katıldığı birçok eğitimin yanı sıra eğitim verilmesine yönelik çalışmalar ve faaliyetler yürüterek mesleki gelişim çalışmalarına büyük katkılar sağlamıştır.

Uzm. Klinik Psk. Sadık Sun Diyarbakır'da çalışmalarını sürdürmektedir.

Panik atak

HocAm iyi günler HocAm ben 19 yaşındayım ceza evine girdim 7 ay bu süre ceza yatım ve bende panik atak başladı çok magdurum lütfen yardımcı ola bilir misiniz size ulaşacak bir tel bulamadım rica etsem siz bize ulasirmisiniz0553 785 6210

Uzm. Psk. Sadık Sun

Uzm. Psk. Sadık Sun tarafından cevaplandı

05355524557 nolu numaradan bana ulaşabilirsiniz Cevabı görmek için tıkla.

11 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Lütfen cevaplarmisiniz

Hocam ben ve sevgilim birbirimize çok aşığiz ama onun öfke problemi var defalarca bi daha kirmiyacam seni diyordu ama aynı şeyleri yaşıyorduk. Yasadigi ağır şeylerden dolayı sinirli bi insana dönüşmüştü. Ben onun yanındayım diye sakinleşiyordu hayatına devam etmeye çalışıyordu yoksa hayatına son verecekti her şeyi bana bağlamış ben varsam var yoksam yok. Sinirine yenik düşüp tekrar beni kırdığı için ayrıldım. 2 saat birbirimize sarılıp ağladık ve sonra gittim. Ben ne yapmalıyım?

Uzm. Psk. Sadık Sun

Uzm. Psk. Sadık Sun tarafından cevaplandı

Merhabalarlar mutlaka kendisi psikolojik destek almalı, siz onun her şeyi, doktoru, psikiyatristi ol... Cevabı görmek için tıkla.

7 Ağustos 2021 tarihinde cevaplandı.

Ucret bilgisi

Merhabalar . Eşimle bir hayatı surduremiyoruz. Ayrılmaya ramak kaldı. çift terapisine gelmek istiyoruz. Muayene ücretinizi öğrenebilir miyim

Uzm. Psk. Sadık Sun

Uzm. Psk. Sadık Sun tarafından cevaplandı

Merhabalar Nevroz Hanım, çift terapisi seans ücreti 250 TL dir Cevabı görmek için tıkla.

17 Kasım 2020 tarihinde cevaplandı.

Uzm. Psk. Sadık SUN Muayenehanesi
75 Metrelik Yol, Fuat Sezgin Kütüphanesi Yanı Çeysa Adress 75 Plazaları B Blok Kat:10 No: 19 Kayapınar/Diyarbakır
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Klinik. Psk. Sadık Sun 2009 yılında Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Klinik Psikolojide Uzmanlığa başlamıştır. Meslek yaşamına başladığı ilk günden itibaren çeşitli kurum ve kuruluşlarda yoğun bir şekilde çocuk, ergen ve çiftlerle klinik görüşmeler ve psikoterapi (bireysel ve grup) gerçekleştirmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Tırnak yeme ve Parmak Emme Performans Kaygısı Çocuk - Ergen Psikolojisi Aile Terapisi Kadın-Erkek Cinselliği Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri Antisosyal Kişilik Bozukluğu Evlilik Problemleri Aile İçi İletişim Sorunları Çocuklar için davranış programı Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Uykusuzluk
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 63 49

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BH
Ban*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Eşimle beraber evlilik terapisi aldığımız güzide insan. Birçok sorun yaşadığımız dönemde bir uzman psikolog yardımıyla yaşadığımız sorunları aşacağımızı düşünüp internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucu ulaştığımız ve bize epey bir yardımı dokunan iyi insan. Kendi muayenehanesinde gittiğimiz terapiler bize çok iyi geldi. Sadık beye gittiğimizden beri eşimle aram evliliğimiz olumlu yönde seyretti hep. Bize çok iyi geldi çok memnunuz. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok çok ilgili bir psikolog.

NA
Nih*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Depresyonda iseniz depresyonu atlatmak ve normal hayatınıza geri dönmek istiyorsanız muhakkak gitmeniz gereken bir uzman psikolog. Depresyon içinden kolay kolay kendi halinizde çıkacağınız bir şey değil çünkü. Bunu ben çok iyi anladım. Benim depresyon günlerimde çok eş dosttan bir uzmana git psikoloğa git tavsiyesi aldım ama bir türlü dinlemedim. En son bir arkadaşım sayesinde onun tavsiyesiyle gittiğim uzman psikolog sadık sun bey sağolsun 5 seansta beni hayata tekrar bağladı. Harika bir psikolog gerçekten. Bireysel psikoterapi yöntemiyle resmen tedavi etti beni. İnsan halinden çok iyi anlayan alanında çok üstün birisi. Herkese tavsiye ediyorum.

VK
Vey*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

iyi ve deneyimli bir psikolog

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Sadık Sun ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Sadık Sun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Sadık Sun için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Sadık Sun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746349

Uzm. Psk. Sadık Sun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Sadık Sun Uzm. Psk. Sadık SUN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Sadık Sun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Sadık Sun Psikoloji uzmanıdır. Tırnak yeme ve Parmak Emme, Performans Kaygısı, Çocuk - Ergen Psikolojisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube