Uzm. Psk. Sadık Sun, Diyarbakır, Psikoloji

Uzm. Psk. Sadık Sun

Psikoloji - Diyarbakır

Okul Başarısızlığı, Evlilik(Çift) Terapisi, Ruh Sağlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

75 Metrelik Yol, Fuat Sezgin Kütüphanesi Yanı Çeysa Adress 75 Plazaları B Blok **** No: 19  Kayapınar, Diyarbakır
Uzm. Psk. Sadık SUN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Sadık Sun Hakkında

Sadık Sun Kimdir?

 

Uzm. Klinik. Psk. Sadık Sun 2009 yılında Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olduktan sonra Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Klinik Psikolojide Uzmanlığa başlamıştır. Meslek yaşamına başladığı ilk günden itibaren çeşitli kurum ve kuruluşlarda yoğun bir şekilde çocuk, ergen ve çiftlerle klinik görüşmeler ve psikoterapi (bireysel ve grup) gerçekleştirmiştir.

Klinik Psikoterapi ve danışmanlık tecrübesinin yanında Özel eğitim gereksinimi duyan çocuklara ve ailelerine uzun süre psikoterapi ve danışmanlık desteği vermiş olmasının yanı sıra boşanma davalarında velayet ve suça sürüklenen çocukların sosyal incelenmesi gibi konularda çok fazla deneyim edinmiştir. Katıldığı birçok eğitimin yanı sıra eğitim verilmesine yönelik çalışmalar ve faaliyetler yürüterek mesleki gelişim çalışmalarına büyük katkılar sağlamıştır.

Uzm. Klinik Psk. Sadık Sun Diyarbakır'da çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • DİCLE ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Okul Başarısızlığı
 • Evlilik(Çift) Terapisi
 • Ruh Sağlığı
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Depresyon
Tedaviler
 • Sigarayı bırakmak
 • Bireysel psikoterapi
 • Yetişkin terapisi
 • Davranış bozuklukları
 • Dikkat testleri
Fotoğraflar

Psikolog Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

u..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşimle beraber evlilik terapisi aldığımız güzide insan. Birçok sorun yaşadığımız dönemde bir uzman psikolog yardımıyla yaşadığımız sorunları aşacağımızı düşünüp internet üzerinden yaptığımız araştırmalar sonucu ulaştığımız ve bize epey bir yardımı dokunan iyi insan. Kendi muayenehanesinde gittiğimiz terapiler bize çok iyi geldi. Sadık beye gittiğimizden beri eşimle aram evliliğimiz olumlu yönde seyretti hep. Bize çok iyi geldi çok memnunuz. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok çok ilgili bir psikolog. 01-03-2017

al..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Depresyonda iseniz depresyonu atlatmak ve normal hayatınıza geri dönmek istiyorsanız muhakkak gitmeniz gereken bir uzman psikolog. Depresyon içinden kolay kolay kendi halinizde çıkacağınız bir şey değil çünkü. Bunu ben çok iyi anladım. Benim depresyon günlerimde çok eş dosttan bir uzmana git psikoloğa git tavsiyesi aldım ama bir türlü dinlemedim. En son bir arkadaşım sayesinde onun tavsiyesiyle gittiğim uzman psikolog sadık sun bey sağolsun 5 seansta beni hayata tekrar bağladı. Harika bir psikolog gerçekten. Bireysel psikoterapi yöntemiyle resmen tedavi etti beni. İnsan halinden çok iyi anlayan alanında çok üstün birisi. Herkese tavsiye ediyorum. 08-04-2016

sel..s

iyi ve deneyimli bir psikolog 05-01-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Sadık Sun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Lütfen yardım edin. :(

  Hocam merhabalar. obsesyona bağlı olarak bir takım ciddi sorunlar yaşadım. son olarak da yaklaşık 6 aydır nefes alış-verişime odaklanıyorum. hayatımı çok kötü etkliyor. ne yapacağımı şaşırdım.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Sadık Sun

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Yaşadığım durum ne?

  Hocam fizyolojik muayne derken ne yapmam lazım? yani hangi bölüm doktoruna gitmeliyim hangi tetkikler yapılması lazım? ya da evde yapabileceğim bir şeyler var mıdır?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Sadık Sun

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.