Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir

Psikoloji - İstanbul

Alzheimer testi, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar, Okul Korkusu

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

  Büyükçekmece, İstanbul
Saadet Yavuzbilge Psikoloji Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saadet Yavuzbilge Bedir Hakkında

Saadet Yavuzbilge Bedir Kimdir?

Psikoloji lisansını onur derecesiyle bitirdim.Değişim programıyla 6 ay Belçika Lessius Hogeschool 'da psikoloji öğrenimime devam ettim. Yüksek lisansımı Okan üniversitesi Klinik Sağlık Psikolojisi ve Klinik psikoloji alanı olmak üzere iki ayrı programda yaptım. Klinik psikolog ünvanımı yine aynı üniversitede “Çocukluk çağı travmaları ve obezite arasındaki ilişki”üzerine yaptığım bitirme projesi ile ikinci uzmanlığımı aldım. Klinik sağlık psikoloğu uzmanlığımı ''Migren hastalarında yaşam doyumunun stres ve başetmenin bilişsel kuramı çerçevesinde incelenmesi'' adlı tez çalışması ile aldım. Bir yıl boyunca Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi 'nde görev yaptım. 2013 eylül ayından itibaren Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi'nde uzman (klinik) psikolog olarak görevimi sürdürmekteyim. Binlerce danışanla psikoterapi uygulaması yaptım ve halen devam etmekteyim.

Bakırköy Ruh ve sinir Hastalıkları (Çocuk ve Ergen servisi) Nöropsikiyatri Hastanesi,Bezmialem Vakıf Üniversitesi Ağrı Polikliniğinde staj deneyimlerim oldu.
2 yıl anaokulunda sorumlu müdür-psikolog olarak çalıştım.Uygulayabildiğim testler:Çocuklar için;
Denver Gelişim Testi
D 10 Testi ve Klinikte Projektif Çizim Tekniklerinin Kullanımı
Yetişkinlere uyguladığım testler:
Nöropsikolojik test bataryası
MMPI-Mınesota Çok Yönlü Kişilik Testi
TAT-Tematik Algı Testi
Uyguladığım terapi yöntemleri:
Kalp Merkezli Hipnoterapi-Reyhana Seedat Süpervizyon Aşaması. EMDR-Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme-Eva Zimmerman
Disosiyatif Bozukluklarda EMDR YÖNTEMi-Eva Zimmerman
BDT-Bilişsel davranışçı terapi
İmago Çift terapisi-Harville Hendrix
Kanser Hastalarında Psikoterapi Uygulamaları Terminal Dönem Kanser Hastaları ve Aileleri ile Çalışmada Yas Transaksiyonel Analiz 101-Dr.Phill Antony Transaksiyonel Analiz 202-Utanç,kendini sevmek,içimizdeki çocuk-Dr.Phill Antony

Diploma aldığı kurum
 • FATİH ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Alzheimer testi
 • Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar
 • Okul Korkusu
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Psikiyatrik Bozukluk

Saadet Yavuzbilge Bedir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Saadet Yavuzbilge Bedir Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • İğrenç olmal

  Merhaba benim okb teşhisim vardı dini takıntılar falan vardı sonra şöyle bir şeyler oluştu küçük kuzenlerim varken işte sanki onları taciz etme isteğim vardı çirkin şeyler düşünesim geliyordu bundan dolayı çok takıntı yaptım ama asıl sorum şu ben trans bir erkeğim ve bir şey okudum erkekler kucağınd... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Her şeyden sıkılma

  Saadet hanım merhaba, ben herşeyden çok çabuk sıkılıyorum ve bunalıyorum,biri bana ilgi sevgi gösterdiği zaman bile sıkılıyorum 😒bir süre sonra içimde yanma hissi ve mide bulantım oluyor, bu yüzden etrafımdaki insanlardan da uzaklaşıyorum. i̇nşallah en kısa zamanda randevu alıp size gelmek istiyor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. S Yavuzbilge Bedir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. S Yavuzbilge Bedir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir Saadet Yavuzbilge Psikoloji Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Alzheimer testi, Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar, Okul Korkusu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Psikiyatrik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. S Yavuzbilge Bedir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Saadet Yavuzbilge Bedir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. S Yavuzbilge Bedir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.