Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz

Psikoloji - İstanbul

Bireysel Terapi, Kişilik Bozuklukları, Manik Depresif Bozukluk

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

Cihannüma Mah. Mehmet Ali Bey Sok. No:10 ****  Beşiktaş, İstanbul
PSYCASE Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Varol Yorulmaz Hakkında

Mustafa Varol Yorulmaz Kimdir?

Uzman Psikolog Mustafa Varol Yorulmaz, 2013 yılında Yeditepe Üniversitesi'nin psikoloji bölümünü bitirmiş ve aynı yıl Okan Üniversitesi'nde Gelişim Psikolojisi üzerine uzmanlık eğitimine ve çalışmalarına başlamıştır. Halen ‘’Hafif Kognitif Bozukluğu ve Demansı Olan Hastalarda Kognitif Rehabilitasyon Tedavileri’’ üzerinde çeşitli süpervizyonlarla çalışmasını devam ettirmektedir. Kendisi aynı zamanda Türkiye İnsan Hakları Vakfı (TİHV) ve Rehabilitasyon Tedavi Merkezi ile İstanbul Tıp Fakültesi’nin yürütmekte olduğu Wernicke-Korsakoff Sendromlu hastalar ile nöropsikolojik ve kognitif rehabilitasyon çalışmalarında da aktif rol almaktadır.

Uzman Psikolog Mustafa Varol Yorulmaz, lisans eğitimi süresinde Çapa Tıp Fakültesi Çocuk Psikiyatri Servisi’nde ve Fransız Lape Psikiyatri Hastanesi’nde bağımlılık, psikoz ve geriatri servislerinde stajlarını gerçekleştirmiştir. Yüksek lisans eğitimi sırasında özel bir fizik tedavi, rehabilitasyon ve özel eğitim merkezinde Psikoterapist, Aile Danışmanı ve Kurum Müdürü olarak görev almıştır. Çeşitli klinik deneyimlerini ve eğitimlerini tamamlarken de özel gereksinimli çocuk ve erişkinler ile onların ailelerine ruh sağlığı danışmanlığı hizmetleri vermiştirve halen  çocuk, genç, ailelerle ve yetişkin bireylerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Bireysel Terapi
 • Kişilik Bozuklukları
 • Manik Depresif Bozukluk
 • Okul Korkusu
 • Uyurgezerlik

Mustafa Varol Yorulmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mustafa Varol Yorulmaz Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Zedprex 20 kafa dönmesi

  1 ay kullanmıştım bırakmıştım, bıraktıktan 1 ay sonra tekrar başladım şu an 2 haftadır kullanıyorum. i̇lk kullandığımda bu söylediklerim yoktu

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Zedprex 20 kafa dönmesi

  Hocam merhaba. anksiyete sebebiyle (sunumlarda heyecan, dikkatler bana kesildiğinde heyecan) için zedprex 20mg kullanmamı istedi doktor kullanmaya başladım ama hap bende, böyle aşırı güldüğümde kafamda baskı böyle kafam sıkışıyormuş gibi oluyor, gözlerim bulanıklaşıyor, sarhos gibi oluyorum, dikkats... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. M Yorulmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. M Yorulmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz PSYCASE Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Bireysel Terapi, Kişilik Bozuklukları, Manik Depresif Bozukluk, Okul Korkusu, Uyurgezerlik hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. M Yorulmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Mustafa Varol Yorulmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. M Yorulmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.