Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Uzm. Psk. Mine Hasırcı, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Mine Hasırcı

Psikoloji - İstanbul

Kaygı, Psikolojik Bozukluk, Majör Depresif Bozukluk

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Mine Hasırcı Kimdir?

Uzm. Psk. Mine Hasırcı, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mine Hasırcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Mine Hasırcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Psikoo...

  Merhaba doktor hanım ben 2 aydır paxera kullanıyorum iyi geldı ama ılac bıtmek uzere ve doktoruma ulasamıyorum kapalı alanda kusma korkusuyla ve bulantıyla gıtmıstım doktora

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Mine Hasırcı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Mine Hasırcı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Psk. M Hasırcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Mine Hasırcı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. M Hasırcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Mine Hasırcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Mine Hasırcı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Mine Hasırcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Mine Hasırcı Psikoloji, uzmanıdır. Psikoterapi, Yetişkin terapisi, Ergen terapisi, Bilişsel davranışçı terapi, Rorschach testi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Kişisel gelişim, Bireysel psikoterapi, Eklektik yaklaşım, Kaygı bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Kaygı, Psikolojik Bozukluk, Majör Depresif Bozukluk, Fobiler, İlişki Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Mine Hasırcı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Mine Hasırcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Mine Hasırcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Psk. M Hasırcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Mine Hasırcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. M Hasırcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.