Uzm. Psk. Meleknur Alevcan

Psikoloji - İstanbul
5.0

Otizm, Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu, Aile Terapisi

5.0

“Meleknur hocam hakkindaki yorumlari okuyup guvenerek kendisiyle iletisime gectim, iyi ki de öyle yap...” Devamı

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan

Uzman Psikolog Meleknur Alevcan, Psikoloji lisans eğitimini İsveç’te uluslararası üne sahip olan Luleå Teknik Üniversitesinde tamamlamış, lisans tezini şizofreni hastalarının yaşadıkları stigma ve bunun negatif etkileri üzerine çalışmıştır. Ayrıca Amerika’da New York State Üniversitesinde Psikoloji ve Psikoterapi eğitimi almış ve stajını New York’ta gerçekleştirmiştir. New York’ta aldığı eğitimler ve çalışmalar içerisinde Bilişsel Davranışçı Terapi (CBT), EMDR, Kabul ve Kararlılık Terapisi (ACT), Mindfulness, Psikodinamik Terapi, Holistik Terapi, Hümanistik Terapi, Varoluşçu Terapi, Sanat Terapisi ve Müzik Terapi mevcuttur.

Amerika’da aldığı yoğun psikoterapi eğitiminden sonra tekrar İsveç’e dönen Uzman Psikolog Meleknur Alevcan, Kuzey İsveç bölgesinin en büyük yetişkin mental hastanelerinden birinde Bilişsel Davranışçı Psikoterapist olarak hastalarını tedavi etmeye başlamıştır. Uzman Psikolog Meleknur Alevcan, İsveç – Kristianstad Üniversitesinde Psikoloji alanında Master eğitimini tamamlamıştır. 2. Master eğitimini İsveç – West Üniversitesinde Çocuk ve Ergen Çalışmaları alanında gerçekleştirmektedir.

Hem İsveç hem de İstanbul Nişantaşı’nda özel kliniği bulunan Uzman Psikolog Meleknur Alevcan, vermiş olduğu Online Terapi ve Danışmanlık hizmeti ile Türkiye’den ve dünyanın her yerinden danışanlarına ulaşabilmektedir.

Terapi hizmetini Türkçe, İngilizce, İsveççe, Rusça ve Norveççe dillerinde vermektedir.

Uzman Psikolog Meleknur Alevcan, 2021 Temmuz ayı itibariyle Dr Robert Melillo’nun yazdığı ve Amerika’nın en çok sayan kitapları arasına giren, Nöroloji ve Psikoloji dünyasına damga vuran Disconnected Kids adlı eserin çeviri ve editörlüğünü üstlenerek kitabı “Fonksiyonel Bağlantısız Çocuklar” adıyla Türkçe’ye kazandırmıştır.

Özel Muayenehane
Etiler Şişli/İstanbul

İlgi Alanları

Otizm Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu Aile Terapisi Anksiyete Bozuklukları Disleksi (okuma bozukluğu) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YA
Yag*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Meleknur hocam hakkindaki yorumlari okuyup guvenerek kendisiyle iletisime gectim, iyi ki de öyle yapmisim. Sayesinde hem panik ataklarim hem de varolussal krizlerim azaldi.. Beni bu kadar iyi dinledigi ve anladigi icin minnettarim..

SA
Say*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Muhteşem biri ilk kez birinin beni gercekten dinlediğini hissettim.. Kendisi cok pozitifti seanstan sonra tum yuklerimden arinmis gibiydim tesekkur ederim Melek Hanima... Mutlaka devam edeceğim

YS
Yet*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Beni intiharın eşiğinden tutup çıkaran ve hayatımı borçlu olduğum altın kalpli doktoruma sonsuza dek minnet duyucam..

BG
Bur*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Müthiş bir eğitim geçmişine sahip hocamız, hem İsveç hem de Amerika'da psikoloji eğitimleri aldığı için kendisini tercih ettim ve kaliteli, verimli bir terapi süreci yaşadım kendisiyle. Muazzam bir doktor.

EA
Eme*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Merhaba ben Norvec´te yasiyorum ve Melek Hanimí Norvec televizyonunda ödül alırken gordum hemen iletisime gectim. Daha once hic psikolog tedavisi almamistim ama ihtiyacim vardi hep. Iyikide Melek Hanim ile tanistim cunku ondan iyi bir psikolog asla bulamazdim Norvec´te. Online terapi yaptik ve devam edecem cok memnunum cok seviyorum kendisini. Selamlar

NU
Nac*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Kanser teşhis ve tedavi sonrası girdiğim depresyon tedavisi için kendisi ile tanıştım. Melek gibi naif ve profesyonel bir uzman. Kendime inanmamı sağladı ve korkularımla nasıl savaşacağımı öğretti. Terapisi sayesinde, kurtulmak istediğim tüm davranışlardan kurtuldum. Tesekkur ederim tavsiye ederim

DD
Dur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Evliliğimle ve kendimle ilgili problemlerim için yardım aldım -panik atak hastasıydım- Meleknur Hanım sayesinde hepsinin tedavisini oldum gerçekten işinde son derece profesyonel ve ilgili bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim herkese şiddetle tavsiye ederim kesinlikle tanışmalısınız

SK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Meleknur Hanım ile yollarımız iyiki kesişmiş. Kendisi bu zorlu süreçte desteğini hiç esirgemedi. İşinde Uzman, çok naif bir insan. Anlaşıldığını hissetmek duygusunu yaşıyorum seanslarımda ve devam ediyoruz hala hocamla. Bir psikologa gidip iyiki demek çok kıymetli, içinden çıkamadığım birçok sorunun üstesinden geldim sayesinde. Teşekkür ederim.

AS
Ayl*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Hocamizi televizyonda gorup randevu aldim. Internetteki yorumlar da cok pozitifti, o yuzden en dogru karari vermisiz. Kendisi mukemmel, adi gibi Melek bir uzman. Cok cok özel biri...Iyi ki varsiniz hocam!!

ÖS
Özg*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Melek Hanımın donanımlı olduğunu onu görür görmez anlıyorsunuz. Nazik, candan, kaliteli ve kibar biri. Yapayalnız kaldığım bir dönemde beni resmen kolumdan tutup kendime getirdi. Candan ilgisinden dolayı buradan tesekkur ediyorum:)

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Meleknur Alevcan Psikoloji uzmanıdır. Otizm, Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu, Aile Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube