Uzm. Psk. Kaan Yavuz

Psikoloji - Bursa
5.0

Öfke Kontrol Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kurumsal eğitimler

5.0

“Kaan Bey'i internetten araştırdım v e olumlu görüşleri okuyunca hemen karar verip geldim. Seanstan s...” Devamı

Uzm. Psk. Kaan Yavuz

Uzm Psk. Kaan Yavuz İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümünün ardından Endüstri ve Örgüt Psikolojisi master programını bitirdi. Bir süreliğine Kanada ve ABD'de bulunarak Klinik Psikoloji alanında çalıştıktan sonra Bursa'ya dönüp LAYZA Kurumsal Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık merkezini kurdu.Şu an kent konseylerinde eğitimler, kolejlerde seminerler, spor kulüplerinde sporcu psikolojisi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca merkezinde ekibi ile  birlikte danışan kabul etmektedir. 

LAYZA Kurumsal Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık
Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. 315. Sk. Utku Pelin Sit. No:66 B Blok Daire 1 Nilüfer/Bursa

Hakkında

Uzm Psk. Kaan Yavuz İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji bölümünün ardından Endüstri ve Örgüt Psikolojisi master programını bitirdi. Bir süreliğine Kanada ve ABD'de bulunarak Klinik Psikoloji alanında çalıştıktan sonra Bursa'ya dönüp LAYZA Kurumsal Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık merkezini kurdu.Şu an kent konseylerinde eğitimler, kolejlerde seminerler, spor kulüplerinde sporcu psikolojisi üzerine çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca merkezinde ekibi ile  birlikte danışan kabul etmektedir.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

Kültür Üniversitesi

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Öfke Kontrol Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Kurumsal eğitimler Grup terapisi Sosyal Fobi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DR
D. R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kaan Bey'i internetten araştırdım v e olumlu görüşleri okuyunca hemen karar verip geldim. Seanstan sonra olumlu görüşlerin ne kadar doğru ve gerçek olduğunu yerinde gördüm. Yaklaşımı, ağorlaması, karşılaması çok samimi güven verici birisi. Çocuğuma kattıkları ebeveyn olarak bize kattıkları için sonsuz teşekkürlerimi belirtiyorum. Söylenecek çok şey var. Minnettarız kendisine.

ZY
Zeh*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kaan Bey ile görüşmenin belki de kendime bu kadar faydalı olabileceğini beklemezken, çok büyük bir farkındalık ve geri bildirimle hayatıma yön vermek çok güzel. Düşünmenin önemi ve bunu akılcı yapabiliyor olmak en büyük zenginlik. Kendisibib bana kattığı farkındalk ve fayda için teşekkürleri bir borç bilirim. Meslek hayatında daha büyük başarılar elde edebilmeniz dileğiyle...

AF
A. F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ben 10 yaşında bir kız babasıyım. Kaygı bozukluğu teşhisi ile Uludağ Üniversitesi Psikiyatri Bölüm'üne bir sene boyunca kızımı götürdük. En son geldiğimiz safha kızım artık intiharı düşünüyordu. Kızım okul hayatında çok başarılı hattas okul birincisi bile olmuştu. İntihar düşüncesi ile Uludağ Üniversitesi'nde li doktorumuza gittiğimizde, doktor kızıma yatış vereceğini söylediğinde ''benim kızım deli değil ben kızımı buraya yatırarak kızımı kaybedemem'' dedim ve internetten kısa bir araştırma sonunda Kaan Bey'e ulaştık. İlk seansta tahmin edemeyeceğimiz sonuçları aldık ve yaklaşık 7. seanstayız ve artık kızımız ellerimizde kayıp giderken artık yeni bir hayatımız var. Teşekkürler Kaan Bey ve çalışanları.

ÖY
Özg*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

9 yaşındaki kızım için Kaan Bey ile yaklaşık 3 aydır beraberiz. Kaan Bey'in bizimle hem de çocuklarımla iletişimi mükemmel. İlk görüşmeden sonra buraya adeta koşarak gelir olduk. Okul süreci, arkadaşlık ilişkileri olumlu yönde seyrediyor. İçimizi içtenlikle döküyor olmak bu döktüklerimizin Kaan Bey tarafından ustalıkla toplanıyor olması paha biçilemez. Kaan Bey'in danışanı olmaktan, içinden çıkamadığım konuları ona danışıyor ve çözüyor olmaktan son derece mutluyuz. Dahası şanslıyız. Çocuklar en çok parklara , çocuk bahçelerine koşarak giderler. Bize çocuk parkı heyecanı yaşattığı için Kaan Bey'e minnettarız.

AD
A. D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kaan Bey her yaş grubundan insanın rahatlıkla görüşebileceği, aydınlanabileceği değerli bir insan. Ailede küçük oğlumuz için zannederken aslında aile olarak bizlerinde eksiklikleri olduğunu görmemizi sağladı. Çocuklarımız bizlerden sonra ülkenin geleceği ve ruh sağlıkları sağlıklı bir gelecek için çok önemli. Güzel görüşleri ve yerinde tespitleriyle bizleri aydınlattı. Çok teşekkürler Kaan Bey.

AR
A. R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Günümüz çağın teknolojik sorunlar yaşayan oğlumuzun hakkında bizi bilgilendiren olumlu sonuçlar almamızı sağladı. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Doğru adreste olduğumuzu düşünüyorum.

İV
İpe*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Kaan Yavuz hakkında söylenecek çok şey var. Çocuğumuz sayesinde kendine geldi resmen. Küçüklüğünden beri hissettiğimiz ama ertelediğimiz problemleri Kaan bey seansları sayesinde ortadan kaldırdı. Tabi bize de ertelediğimizden dolayı kızdı. Ne dese haklı tabiki. Çocuğunuz ile ilgili bir problem seziyorsanız düşünmeden Kaan Yavuza randevu alabilirsiniz bence. Teşekkürler Kaan bey.

HT
Hüs*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bir çok kişiye gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim Kaan bey hastasına karşı çok ilgili ve sabırlı. Siz pes etseniz Kaan Yavuz pes etmiyor gerçekten. Ben bir süredir çocuğumu götürüyorum seanslara ve çok memnunuz. Geldin otur süre bitti git muamelesi de yapmıyor kesinlikle. İlk seanstan itibaren farkı hissediyorsunuz. Alanında yükselmeyi hak eden bir isim Kaan bey.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Kaan Yavuz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Kaan Yavuz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Kaan Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Kaan Yavuz LAYZA Kurumsal Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Kaan Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Kaan Yavuz Psikoloji uzmanıdır. Öfke Kontrol Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Kurumsal eğitimler alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube