Uzm. Psk. Halil Türkmen, Gaziantep, Psikoloji

Uzm. Psk. Halil Türkmen

Psikoloji - Gaziantep

Obsesif Kompulsif Bozukluk, Distimik Bozukluk, Alkol Bağımlılığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Halil Türkmen Hakkında

Halil Türkmen Kimdir?

Uzm. Psk. Halil Türkmen, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil Türkmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Halil Türkmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Halil Türkmen kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. H Türkmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Halil Türkmen için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. H Türkmen şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Halil Türkmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Halil Türkmen bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Halil Türkmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Halil Türkmen Psikoloji, uzmanıdır. Kariyer koçluğu, Louisa duss, Cat, Çocuklarda uyku problemleri, Sigarayı bırakmak alanlarında hizmet veriyor ve Obsesif Kompulsif Bozukluk, Distimik Bozukluk, Alkol Bağımlılığı, Sosyal Fobi, Psikolojik Bozukluk hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Halil Türkmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Halil Türkmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Halil Türkmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. H Türkmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Halil Türkmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. H Türkmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.