Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar, Mersin, Psikoloji

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar

Psikoloji - Mersin

Psikoterapi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi

Randevu Al 0 (850) 811 31 97Soru Sor

Psikologun Adresi

50. Yıl Mah. 2750 Sk. Kuzey İndigo Apt. K.3/6  Yenişehir, Mersin
Uzm. Dr. Serhat Kala Psikiyatri Kliniği

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Gülsu Dilge Özükanar Hakkında

Gülsu Dilge Özükanar Kimdir?

Uzm. Psk. Gülsu Dilge GÜLEN, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Psikoloji Bölümünü başarıyla tamamlamış yüksek lisansını ise, Okan Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Klinik Psikoloji Bölümünde tamamlamıştır.

Bilişsel Davranışçı Terapi ve Uygulamalı Süpervizyonu, Kognitif ve Davranışçı Terapi Eğitimi-Süpervizyonu, Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur, KDT Derneği, Çözüm Odaklı Terapi, Doç. Dr. Nevin Dölek, Adamer Aile Danışmanlığı Sertifika Programı, Terapistlere Nefret Etmeyi Sevdiren Hastalar: Narsisistik Kişilik Bozukluğu Olan Hastaları Anlamakta ve Tedavide Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlar Sertifika Programı, Prof. Dr. Arthur Freeman, Kanser Tanısı Alanlara Psikolojik Bakım ve Yakınlarına Psiko-Sosyal Destek, Özel Amerikan Hastanesi, Kanser Savaşçıları Derneği, İstanbul, Psiko-Onkoloji Eğitimi, Kanser Savaşçıları Derneği, SAMBA(Sigara Alkol Madde Bağımlılığı), İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, MMPI Kişilik Değerlendirme Envanteri Uygulama-Yorumlama Sertifikası, Türk Psikologlar Derneği, Bütünleyici Rorschach Eğitimi, Prof. Dr. Kadir Özer,  Nöropsikolojik Test Bataryası, Okan Üniversitesi, Endüstri ve Örgütsel Psikoloji Kişisel Gelişim Semineri İstanbul, Terapötik İletişim Becerileri Eğitimi, I. Türkiye Çocuk ve Medya Kongresi, Çocuk Vakfı, İstanbul, Minik Kalpler Projesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Çocuk Cinsel İstismarı Eğitimi, İstanbul Bilgi Üniversitesi, gibi bir çok eğitim, kurs ve sertifika programını başarıyla tamamlamış olan Uzm. Psk. Gülsu Dilge GÜLEN, 2015 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi boyunca çeşitli özel kliniklerde, rehberlik ve danışmanlık merkezlerinde, Bakırköy Çocuk Esirgeme Kurumu, Kağıthane Halk Eğitim Merkezi ve Mersin Devlet Hastanesi psikiyatri ve psikoloji birimlerinde Stajyer Psikolog olarak görev almıştır.

Uzm. Psk. Gülsu Dilge GÜLER, Öğrencilik süreci boyunca Minik Kalpler, Çocuk ve Medya Kongresi gibi sosyal sorumluluk projeleri içinde yer almış; Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), ZİÇEV (Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı) gibi sivil toplum kuruluşlarında gönüllü psikolog olarak görev almıştır. Aile danışmanlığı sertifika eğitim programını tamamlamıştır.

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde İstanbul Okan Üniversitesi Klinik-Sağlık Modülü Yüksek Lisans programına kabul edilip, “Kanser Hastalarına Birinci Dereceden Bakım Verenlerin Yaşam Kalitesi, Bakım Verme Yükü ve Psikopatolojik Açıdan Değerlendirme” projesi ile klinik psikoloji yüksek lisans derecesi almıştır. Aynı yıl içerisinde Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilen depresyon ve kaygı bozuklukları (Panik Bozukluk, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sosyal Fobi, Yaygın Anksiyete Bozukluğu,) konuları ile ilgili teori ve uygulamalı Kognitif ve Davranışçı süpervizyon eğitimi ve 3. Dalga terapi eğitimleri olarak adlandırılan; Yeme Bozuklukları, Alkol-Madde Bağımlılığı, Çocuk-Ergen ve Yaşlılarda KDT, Kişilik Bozuklukları (Şizofreni, Bipolar, Borderline), Cinsel İşlev Bozuklukları, Çift Terapisi konularında teorik ve süpervizyon sürecini tamamlamış olup EABCT (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies) sertifikasını alarak Psikoterapist ünvanını almıştır.

Uzm. Psk. Gülsu Dilge GÜLEN, İstanbul Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde iki yıl boyunca Bilişsel Davranışçı terapi eğitimi almış, okulun klinik psikoloji biriminde bireysel psikoterapi seanslarına devam etmiştir. Yüksek lisans eğitiminin son yılında İstanbul Okan Üniversitesi CBTİSTANBUL bünyesinde Dr. Emel Stroup tarafından 1 sene boyunca 84 saatlik süpervizyon süreci başarı ile tamamlanmıştır.

Yüksek lisans eğitiminden sonra Merdiven Danışmanlık Merkezi, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Erişkin Psikiyatri Ana Bilim Dalında gönüllü olarak staj yapmış olan Uzm. Psk. Gülsu Dilge GÜLEN, Prof. Dr. Kadir Özer tarafından verilen Bütünleyici Rorschach Eğitimini, Dr. Nursen Oral-Dr. Songül Bozkurt tarafından verilen MMPI eğitimini ve Psk. Ayfer Tumaç tarafından Nöropsikolojik Test Bataryası eğitimlerini başarılı ile tamamlayıp, uzmanlık sertifikalarını almıştır. Düzenli aralıklarla, ulusal ve uluslar arası kongreleri takip etmektedir.

Uzm. Psk. Gülsu Dilge GÜLER, mesleki çalışmalarına Mersin'de bulunan Ndc Psikolojik Danışmanlık Merkezi devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • BILGI UNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Psikoterapi
 • Bireysel Terapi
 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Kadın ruh sağlığı
 • Tırnak yeme ve Parmak Emme

Tedaviler

 • Bireysel psikoterapi
 • Yetişkin terapisi
 • Yetişkin Psikoterapisi
 • Psikoterapi
 • Psikoterapi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 31 97

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Oğlumla ilgili

  Merhabalar oğlumla bir konuşma yaptım ama oğlum yaşının geç olduğunu söyleyerek çok istekli görünmedi sünnet olmaya. kültürümüzden ve sağlık açısından bahsettim. fakat arkadaşlarım bu aşırı mastürbasyon konusunu da sünnetsiz olmasına bağlıyor. sıklığa gelince sanırım sürekli odasında olmasından gğnd... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Oğlumla ilgili

  Merhabalar, oğlumla ilgili bir durum var. oğlum 13 yaşında ve o küçükken yurtdışındaydık ve sünnet yaptırmamıştık, sonra eşimden ayrıldım ve şu an türkiye'ye dönüş yaptım. son zamanlarda oğlumun mastürbasyon yaptığını farkına vardım. evet bu normal ama bunu cok aşırı yaptığını düşünüyorum çünkü odas... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 31 97

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar Uzm. Dr. Serhat Kala Psikiyatri Kliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar Psikoloji, uzmanıdır. Bireysel psikoterapi, Yetişkin terapisi, Yetişkin Psikoterapisi, Psikoterapi, Psikoterapi, Kaygı bozuklukları, Evlilik terapisi, Ergen terapisi, Emdr terapi, Duygu odaklı terapi (eft) alanlarında hizmet veriyor ve Psikoterapi, Bireysel Terapi, Çocuk - Ergen Psikolojisi, Kadın ruh sağlığı, Tırnak yeme ve Parmak Emme hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Gülsu Dilge Özükanar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.