Psikologun Adresi

Teşvikiye Mah. Vali Konağı Cad. No: 52 Kat: 1  Şişli, İstanbul
Terapia'm Nişantaşı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Filiz Evans Hakkında

Filiz Evans Kimdir?

Uzm. Psk. Filiz EVANS, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamış ve Psikolog unvanı almıştır. Lisansüstü eğitimini ise Liverpool John Moores Üniversitesi’nde tamamlamış ve Uzman Psikolog unvanı almıştır. (MSc Drug Use and Addiction, 2004). Kariyerinin ilk yıllarından itibaren çocuk ve ailelerle çalışan Uzm. Psk. EVANS, 2009 yılına kadar İngiltere’de çocuk, genç ve  ebeveynlerle çalışmış, madde kullanımı ve bağımlılık alanlarında çalışmalar yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra ise okullarda psikolojik danışmanlık, çocuk ve aile danışmanlığı alanlarında çalışmalar yapmıştır.

İngiltere - Liverpool Compass’da Family Counselling, Liverpool Hugh Baird College’de Diploma in Counselling, Aintree Hospital Windsor Clinic’de Motivational Interviewing, Liverpool HIT’de Cognitive Behavioural Therapy ve Assessment, Care Planning and Treatment yurtdışı eğitimlerini tamamlamıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden Uluslararası EMDR Derneği onaylı EMDR, Okan Üniversitesi’nden Oyun Terapileri Derneği onaylı Oyun Terapisi eğitimlerini almış ve sertifika sahibi olmuştur.

Fa Coach Academy’den Uluslararası ICF onaylı Yaşam ve Kurumsal Koçluk eğitimi de almış olan Uzm. Psk. Filiz EVANS, günümüzde psikolojik danışmanlık çalışmalarının yanında, yaşam ve kurumsal koçluk uygulamaları da yapmaktadır. Ayrıca, tercihe bağlı olarak Türkçe ve İngilizce psikolojik danışmanlık ve yaşam koçluğu hizmetleri de vermektedir.

Uzm. Psk. EVANS, kurucusu da olduğu Terapia’m Filiz Evans Sağlıklı Yaşam ve Danışmanlık Merkezi’nde "Çocuk terapisi (disiplin, okula alışma, yeni kardeş, korkular, anneye bağımlılık, özgüven eksikliği), Oyun terapisi (sınır koyma, özgüven geliştirme, duygularını tanıma ve kendini ifade edebilme, şiddet eğilimi), Aile terapisi (boşanma süreci, ebeveynler arası disiplin ve çocuk yetiştirme farklılıkları), Anne-baba-çocuk ilişkileri  (iletişim sorunları, huzurlu bir aile ortamı için gerekenler), Anne-baba destek danışmanlığı (zor çocukları anlama, disiplin ve sınır koymada destek) ve EMDR (travma, taciz, yas, depresyon, anksiyete, bağımlılık, migren, kendini gerçekleştirme ve performans geliştirme)" konularında terapiler yapmaktadır.

İlgilendiği Hastalıklar

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Değerlendir

  Hakkında değerlendirme yapın

  Uzm. Psk. Filiz Evans tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Değerlendir

  Yayınladığı Makaleler

  Sıkça Sorulan Sorular

  Uzm. Psk. Filiz Evans kimdir , telefon numarası nedir?
  Uzm. Psk. F Evans ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

  Uzm. Psk. Filiz Evans için nasıl randevu alabilirim?
  Uzm. Psk. F Evans şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

  Uzm. Psk. Filiz Evans nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
  Uzm. Psk. Filiz Evans Terapia'm Nişantaşı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

  Uzm. Psk. Filiz Evans hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
  Uzm. Psk. Filiz Evans Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

  Uzm. Psk. Filiz Evans için muayene ücreti nedir?
  Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Filiz Evans muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

  Uzm. Psk. Filiz Evans hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
  Uzm. Psk. F Evans ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

  Uzm. Psk. Filiz Evans hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Uzm. Psk. F Evans hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

  Bu hekim siz misiniz?
  Bilgileri güncelle


  .