Uzm. Psk. Elif Terziköy, Bursa, Psikoloji

Uzm. Psk. Elif Terziköy

Psikoloji - Bursa

Atipik Psikoz, Baş Dönmeleri, Cat (Çocuk Algı Testi)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Barış Mahallesi Defne Sokak No:16 Karasu İş Merkezi K:4 D:23,  Osmangazi, Bursa
Elif Terziköy Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit

Hakkında

Elif Terziköy Kimdir?

Uzm. Psk. Elif Terziköy, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji Lisansı’ndan 2011 yılında, Arel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Yüksek Lisans programından 2014 yılında, Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Pedagojik Formasyon eğitiminden 2015 yılında mezun olmuştur. Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi eğitimlerini Türkiye’ye getiren ve bu konuda eğitimler veren ilk kişi benim. Lisans ve yükseklisans eğitimlerine ek olarak alanında uzman psikologlardan çeşitli eğitimler almıştır.

Mesleki çalışmalarına Elif Terziköy Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

  • ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DİĞER

Yabancı Diller

  • İngilizce

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Elif Terziköy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Elif Terziköy kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Psk. E Terziköy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Elif Terziköy için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. E Terziköy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Elif Terziköy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Elif Terziköy Elif Terziköy Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Elif Terziköy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Elif Terziköy Psikoloji, uzmanıdır. Benton yüz tanıma testi, Cattell 2a zeka testi, Koçluk hizmetleri, Motivasyonel terapi, Nörodinamik değişim, Yetişkin Psikoterapisi alanlarında hizmet veriyor ve Atipik Psikoz, Baş Dönmeleri, Cat (Çocuk Algı Testi), Çocuk NLP, Evlilik(Çift) Terapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Elif Terziköy için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Elif Terziköy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Elif Terziköy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Psk. E Terziköy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Elif Terziköy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. E Terziköy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.