Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin, Bursa, Psikoloji

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin

Psikoloji - Bursa

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Çocuklar için davranış programı

Randevu Al 0 (850) 811 92 35Soru Sor

Psikologun Adresi

F.S.M Bulvarı Cumhuriyet Izgara Karşısı (BKM kitap evi) Vestel üzeri Bahar sitesi Kat:2  Nilüfer, Bursa
Yeni Hayat Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Duygu Çağlayan Aytekin Hakkında

Duygu Çağlayan Aytekin Kimdir?

Uzm.Psk Duygu Çağlayan Aytekin, Bahçeşehir Üniversitesi'nde fen edebiyat fakültesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimimi tamamlayarak ‘Psikolog’ ünvanı almıştır. 

Türk psikologlar derneğinin düzenlemiş olduğu nöropsikolojik test eğitimlerine katılarak eğitimini tamamlamasıyla uygulamasını yaptığı Wechler Bellek Testi, Semantik akıcılık ve harf akıcılığı testleri, Stroop Test, Wisconsin Kart Eşleme Testi, Öktem Sözel Bellek Süreçleri Testi, Benton Yüz Tanıma Testi, Benton Çizgi Yönünü Belirleme Testi, Boston Adlandırma Testi, WAIS İkili Benzerlikler Alt Testi, İz Sürme Testini danışanlarına uygulamaya başlamıştır.

Bursa ve İstanbulda çocuk gelişimi ve eğitimine dayalı bir çok kurumda çalışan Psk.Duygu Çağlayan,Uludağ Üniversitesinin çeşitli eğitimlerine katılarak çocuk gelişimi,işaret ve beden dili sertifikalarını elde etmiş ve mezuniyetini tamamlamıştır.

İstanbul'da Uzm.nörolog Mehmet YAVUZ'un asistanlığını yaparak danışanlara psikolojik testler uygulamaya başlamış ve danışanların psikolojik süreçlerine psikoterapi ile katkıda bulunmaya devam etmiştir.Çalıştığı kurumda otizm,alzheimer,demans,depresyon,anksiyete,bipolar tedavisi başta olmak üzere bir çok problemlerin tedavisine katkıda bulunan Çağlayan,psikiyatride ve nörolojik hastalıkların tedavisinde kullanılan Transkranial Manyetik Stimulasyon (TMS) eğitimini almış ve uygulamaya başlamıştır. Mesleki çalışmalarına Yeni Hayat Danışmanlık merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

İlgilendiği Hastalıklar

 • Çocuk - Ergen Psikolojisi
 • Çocuklarda Gelişme Bozuklukları
 • Çocuklar için davranış programı
 • Anksiyete Bozuklukları
 • Evlilik öncesi danışma

Tedaviler

 • Aile danışmanlığı
 • Aile Terapisi
 • Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı
 • Çift terapisi
 • Çift terapisi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 35

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 35

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin Yeni Hayat Danışmanlık Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Aile Terapisi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Çift terapisi, Çift terapisi, Evlilik terapisi, Psikolojik danışmanlık alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Çocuklar için davranış programı, Anksiyete Bozuklukları, Evlilik öncesi danışma hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin için muayene ücreti nedir?
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. Duygu Çağlayan Aytekin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.