Uzm. Psk. Dila Hotlar

Psikoloji - İstanbul
5.0

Yaşam Doyumu, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni), Depresyon

5.0

“Dila hanımla doktorsitesi üzerinden tanışıklığımız oldu, iyi ki de oldu. Dila hanım ile çift terapis...” Devamı

Uzm. Psk. Dila Hotlar

Uzm. Psk. Dila HOTLAR, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü'nü tamamlayarak 2010 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca öğrenci kongrelerine ve eğitimlerine katılmış, çeşitli okullarda uygulamalı eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim dalında gönüllü stajını da lisans eğitimi sırasında tamamlamıştır.

2013 yılında Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji(Tezli) eğitimine başlamış ve lisansüstü eğitimini "Aile Sosyal Örüntülerinin Ergenin Okuldaki Popülerlik Düzeyine Etkisi" konusunda tezini vererek başarıyla bitirmiştir.

2019 yılında İstanbul Kent Üniversitesi’nde başladığı “Klinik Psikoloji” yüksek lisansına devam etmektedir.

İFTİ Psikoterapi’de uzmanlara yönelik olarak, EFTA-TIC (Avrupa Aile Terapisi Derneği Eğitim Birimi) tarafından onaylanan ve Dr. Murat Dokur tarafından verilen 500 saatlik “Aile ve Çift Terapileri Eğitimi” nin temel, ileri ve süpervizyon aşamalarını bitirmiş olup, “Aile ve Çift Terapisti” ünvanını almıştır.

Uzm. Psk. Dila HOTLAR, Emdr (Göz Hareketleri ile Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme) eğitiminin birinci aşamasını ve süpervizyon çalışmalarını başarıyla tamamlamıştır.

Çalışma hayatı boyunca çeşitli eğitimlere ve etkinliklere, atölye çalışmalarına katılmıştır. Eğitsel Psikolojik Danışma, Aile Terapisinde Uygulamalar, Psikososyal Müdahale Hizmetleri, Kişilik Gelişimi Patolojilerinde Çocuk ve Ergenle Çalışma, Çözüm Odaklı Terapi gibi konular eğitim aldığı konulardan bazılarıdır.

Uzm. Psk. Dila HOTLAR, Aile ve Çift Terapisti ve EMDR Terapisti olarak genç yetişkinler, ergenler, çiftler ve ailelerle olan çalışmalarına devam etmektedir.

Mental Ofis
Şişli Merkez Mah. Büyükdere Cd. İdealtepe Apt. No: 37 Kat: 4 Daire: 5 Adres Tarifi: Cevahir AVM çaprazı / Beytem Plaza Karşısı Şişli/İstanbul

Hakkında

Uzm. Psk. Dila HOTLAR, lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü'nü tamamlayarak 2010 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca öğrenci kongrelerine ve eğitimlerine katılmış, çeşitli okullarda uygulamalı eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim dalında gönüllü stajını da lisans eğitimi sırasında tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Yaşam Doyumu Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni) Depresyon Erken Boşalma Hamilelik Psikolojisi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖÖ
Ö. Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dila hanımla doktorsitesi üzerinden tanışıklığımız oldu, iyi ki de oldu. Dila hanım ile çift terapisi için terapiye başladık. Şu anda ona gitmemiş olsaydık ne durumda olurduk bilemiyoruz. Kendisi ile tanıştığımıza ve seansa başladığımıza çok mutluyuz, ilişkilerinde desteğe ihtiyacı olan herkese Dila hanımı gözü kapalı tavsiye ederiz.

kk
Kem*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dila Hanımla bazı travmatik yaşantılarım ve korkularım ile ilgili EMDR yöntemi üzerinden çalıştık. Kendisine beni uzun süredir meşgul eden ve hayatımı olumsuz etkileyen korkularımdan kurtardığı için teşekkür ederim.

G.-*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba Dila Hanımdan çift olarak destek aldık. Bizi boşanmanın eşiğine getiren problemlerin aslında ne kadar çözülebilir olduğunu ve bunları çözmek için de kendimizi ve birbirimizi biraz daha tanımamız gerektiğini fark ettik. Dila Hanımın yardımıyla bu sorunlarımızı çözdük ve şuanda gayet mutlu ve iyiyiz. Belirli bir zaman sonra seanslarını iple çektiğimiz terapistimizi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.

As
A. S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dila Hanım ile boşanma sonrası sürecinden sonra bir araya geldik uzun süren bir evliliğin bitişi sonrası kendimi ciddi anlamda depresif, yalnız ve kaygılı hissettiğin bir dönemde karşılaştığım Dila Hanım benim yeni hayatıma geçişimi ve uyumumu sağladı, bunun yanında ayrılık sonrası yaşadığım o belirtileri neredeyse bitti kendisine çok teşekkür ediyorum Size geldiğim zaman ve şimdiki Halim arasındaki fark çok büyük Doktor sitesine de Dila Hanım'a ulaşmamı sağladığı için teşekkür ederim.

ey
Esr*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dila Hanıma bir arkadaşımın yönlendirmesi ile ulaştım. Evliliğimde yolunda gitmeyen durumlar ve eşimle bir türlü çözemediğimiz sıkıntılarımız vardı. Dila Hanımla yaptığımız çalışmada yaşadığımız bu durumlarla ilgili ciddi bir değişim yaşadık. Güler yüzlü olması, nokta atışı yorumları ve sorunları çözmemizi sağlamasıyla ilişkimiz farklı bir boyuta geçti. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır, ilişkileriyle ilgili sorun yaşayan herkesin başvurabileceğini düşünüyorum, kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Duy*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dila hanıma hayatımın çok kötü bir döneminde bu site üzerinden ulaştım. Yaptığı karakter analizleriyle ve telkinleriyle beni çok büyük sıkıntılardan kurtardı. Yaşadığım problemlerin sebeplerini birlikte keşfedip üzerinde çalıştık. Terapiden bile umudu olmayan ben, seans günlerini iple çekmeye başladım. Ne zaman kötü hissetsem telefon kadar yakın olduğu için, hayatıma dokunup beni enkazın altından kurtardığı için, anlayışı ve güler yüzü için kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır?

AS
A. S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dila Hanıma bu site aracılığıyla ulaştım. Kendisi ile Emdr terapisi ile terapi yaptık ve süreçten oldukça menun kaldım. Emdr hakkında araştırma yaptığımda etkili bir terapi yöntemi olduğunu öğrenmiştim ama bu denli iyi bir süreç olacağını tahmin etmezdim. Dila Hanıma çok teşekkür ediyorum beni uzun zamandır uğraştığım konulardan kurtardığı için kendisini iyi bir terapist arayan herkese tavsiye ediyorum.

tn
Tol*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhabalar, Dila hanıma bu site aracılığı ile ulaştım, ilişki terapisi konusunda destek aldım, seanslarımız çok başarılı geçti, Dila hanım çok ilgili, sizi aktif olarak dinliyor ve seans aralıklarını çok uygun şekilde ayarlıyor, detaylara girince arka planda çıkan diğer sıkıntı yaşadığım konularda da destek oldu bana, farkındalıkların oluşması beni çok etkiledi, teşekkürler Dila hanım, umarım daha çok kişiye ulaşıp yardımcı olabilirsiniz, kesinlikle tavsiye ediyorum.

K.
K. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Evliliğimizi Dila hanım sayesinde kurtardık, kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Evliliğinizde ya da ilişkinizde bir sorun yaşıyorsanız, Dila hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz...

ET
Esm*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Dila hanımla bir arkadaşımın yönlendirmesiyle tanıştım. Yaşadığım pek çok sorun vardı. Onunla ilerlediğimiz seanslar boyunca ben de sorunlarım da evrildi ve değiştik. Şu an olduğum kişiden çok memnunum. Dila hanımla yaptığımız seanslar kendim için aldığım en iyi kararların çıkış noktası olmuştur. Teşekkür ederim Dila Hanım. İyi ki varsınız!

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dila Hotlar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Dila Hotlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Dila Hotlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dila Hotlar Mental Ofis bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Dila Hotlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dila Hotlar Psikoloji uzmanıdır. Yaşam Doyumu, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni), Depresyon alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube