Uzm. Psk. Banu Vardar, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Psk. Banu Vardar

Psikoloji - İstanbul

Sosyal Fobi, Motivasyon Eksikliği, Okul Başarısızlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Panayır Çayırı Cad. Gülen Evler Sitesi E.2 Göktürk, İstanbul Shell Karşısı, Venüs Pastanesi Sokağı  Eyüp, İstanbul
Therapatica Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Banu Vardar Hakkında

Banu Vardar Kimdir?

Uzm.Psikolog Banu Vardar, 1962 yılında dünyaya geldi. Lise eğitimini Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamlamasının ardından, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisansını, Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde de yüksek lisansını tamamladı.

Uzm.Psikolog Banu Vardar, Kanada’da uzun yıllar boyunca çocuklar ve gençler, anneler-babalar ve çocuk istismarı konuları üzerinde çalıştı ve Türkiye’ye dönüşünün ardından Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, Türk Psikologlar Derneği, Anne Çocuk Eğitim Vakfı gibi vakıf ve derneklerde yöneticilik ve proje koordinatörlüğü görevlerini sürdürdü.

Uzm.Psikolog Banu Vardar kuruculuğunu yaptığı Together Danışmanlık Merkezinde, genç ve yetişkin terapisinin yanında, 0-3 yaş çocukları ve anne-babalarına yönelik farklı çalışmalar yaptı ve pekçok okulda düzenlediği öğretmen ve anne-baba grupları aracılığıyla, evde ve okulda yetişkin-çocuk ilişkisi üzerine çalıştı. Kendisi, gazete ve dergilerde yayınlanmış yazılarının yanı sıra, “Aile Matinesi” adlı bir radyo programını hazırladı ve bir yıl süreyle sundu. Ayrıca, kendi geliştirdiği Baba Destek Programı ve 0-3 Yaş Programı bulunmaktadır. Evde Eğitim (0-1 Yaş, 1-2 Yaş, 2-3 Yaş) adlı kitapları  yayına hazırlanma sürecindedir.

Uzm.Psikolog Banu Vardar, son dönemde özellikle travmalar ve psikosomatik rahatsızlıklar üzerine derinleştirdiği, psikodrama ve psikoterapi çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Banu Vardar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Banu Vardar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. B Vardar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Banu Vardar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. B Vardar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Banu Vardar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. Banu Vardar Therapatica Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Banu Vardar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. Banu Vardar Psikoloji, uzmanıdır. Yetişkin terapisi, Kaygı bozuklukları, Eğitim danışmanlığı, Aile danışmanlığı, Fobilerden kurtulmak, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Ağlama ve öfke nöbetleri, Psikodrama, Bireysel psikoterapi, Ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Sosyal Fobi, Motivasyon Eksikliği, Okul Başarısızlığı, Okul Korkusu, Öfke Kontrol Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Banu Vardar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Banu Vardar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Banu Vardar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. B Vardar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Banu Vardar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. B Vardar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.