Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan

Psikoloji - Bursa
5.0

Depresyon, Panik Atak, Bireysel Terapi

5.0

“BİRİNİN KALBİNE İYİ GELİN ❣ İşte Ayşe hanım bu kelimenin tam karşılığıdır benim için.Ke...” Devamı

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan

Uzm. Psk. Ayşe GAVAS ASLAN, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünde “Anne-Baba İlişkilerine Bağlı Olarak Ergenlerde Kimlik Gelişimi” başlık tezi ile 1998 yılında, İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında “Sigara içen ve içmeyen bireylerin bağlanma stillerinin karşılaştırılması” başlıklı tezi ile 2016 yılında lisansüstü eğitimlerini bitirmiştir.

Lisans ve lisansüstü eğitimlerinin yanı sıra mesleki alanında birçok eğitim, kurs ve sertifika programı tamamlamış olan Uzm. Psk. Ayşe GAVAS ASLAN, 2008 yılında kurmuş olduğu Görüş Psikolojik Danışma ve Aile Danışmanlığı Merkezi'nde danışanlarını kabul etmekle beraber Özel JİMER Hastanesi'nde de yarı zamanlı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca kendisi evli ve 2 çocuk annesidir.

Görüş Psikoloji Danışmanlık Merkezi
İhsaniye Mah. FSM Bulvarı Ümit Apt. No: 10 Kat: 2/6 Nilüfer/Bursa

Hakkında

Uzm. Psk. Ayşe GAVAS ASLAN, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümünde “Anne-Baba İlişkilerine Bağlı Olarak Ergenlerde Kimlik Gelişimi” başlık tezi ile 1998 yılında, İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında “Sigara içen ve içmeyen bireylerin bağlanma stillerinin karşılaştırılması” başlıklı tezi ile 2016 yılında lisansüstü eğitimlerini bitirmiştir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03.2008
Deneyim: 15 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Ekibim

Müjgan Kasapoğlu

İlgi Alanları

Depresyon Panik Atak Bireysel Terapi Cinsel Terapi Vajinusmus Tedavisi Devamı

Deneyimler

Görüş Psikolojik Danışmanlık (2008 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sS
Sib*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

BİRİNİN KALBİNE İYİ GELİN ❣ İşte Ayşe hanım bu kelimenin tam karşılığıdır benim için.Kendisi ile yaşadığım fiziksel bir rahatsızlık sonucu nöroloji doktorumun yönlendirmesi ile tanıştım. 2017 Aralık ayında çok şiddetli bir baş donmesi yaşadım ambulans hastane vs benim için ölümün artık beni bulduğu idi. Sonra bu bir kaç kere daha tekrar edince ben kimlerle ne konuşmalıyım kimlere söz vermiş ve tutmamıstım hatta hemen helalleşmem gerekiyor gibi düşüncelere girip notlar aldım çünkü artık ölecektim. Aşırı derece kaygı bozukluğu yaşadım artık dışarı çıkamaz, çıkmak zorunda kaldım ise bu bir yakınımla olabilecek kadar çok dipte olduğum zamanlardı. Hayatta sadece kendimin mutsuz ve hasta olduğunu benim dışımda herkesin çok mutlu ve huzurlu olduğunu sanırdım. AYŞE hanım bana minik bir çocuğun ilk adımlarını öğrenmesi gibi yeni hayatıma doğru yürüyebilmemi sağladı. Yeni farkındalıklar kazanıp kendi değerimi görmemi kendimi sevmeyi öğretti. Meğer ne çok unutmuşum kendimi, nasılda unutmuşum benimde bir insan olduğumu şimdi bir kaç ay öncesine bakıyorum da hala inanamıyorum geldiğim noktaya. Çok uzun yazdığımın farkındayım ama biliyorumki buraya gelecek kişinin yardıma empatiye hatta tabiri caizse damdan düşenlere kendi penceresinden bakmaya ihtiyacı vardır. İşte bende onlardan biriyim nolur o etrafta sürekli duyduğunuz yada sürekli düşüncelerinde boğulduğunuz "amannnn bana ne faydası olabilir herşey benim elimde" gibi serzenişlere kulak asmayın. Evett elbetteki bizlerin elinde ama o eli her halimizden anlayan sıcacık sarıp sarmalayan biri ile aşmak yürümek en güzel ve kalıcı olanı.BEN BİR DENİZ YİLDIZIYDIM VE SAHİLE VURMUŞTUM BENİ ORDAN ALIP TEKRAR AİT OLDUĞUM YERE SEVGİYLE BIRAKANDA O .. Ben böyle çok seviyorum işte. Umarım azda olsa sizlere yardımım dokunabilmiştir. Ben hala gitmeye devam ediyorum. Allah hepimize bedensel ve ruhsal sağlık versin.. Bol Bol Dua ve her şartta şükretmeyi içinde gizlenmiş hediyeleri görmeyi unutmayın derim. Sevgiyle! Herşey için çok teşekkür ederim sevgili Ayşe Hanım ?

ÜÖ
Ü. Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Aldığım terapilerle huzur bulduğum harika bir psikolog ayşe hanım. çok ama çok minnettarım ona. depresyonda olduğum o kasvetli kötü dönemi beraber atlattık. sayesinde :) tavsiye ile gitmiştim ayşe hanıma ve bende herkese tavsiye ederim. tekrar çok teşekkürler, çalışma hayatınızda başarılar dilerim

GA
Gam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Psikolog ayşe gavas aslan, psikoloji denildiğinde aklıma gelen tek isimdir artık. Hayatımda bu kadar insandan insan psikolojisinden iyi anlayan bir psikolog görmedim. ayşe hanım sayesinde kendimi eskisinden gerçekten çok daha iyi hissediyorum. yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle. sevgiler ve saygılar...

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan Görüş Psikoloji Danışmanlık Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Ayşe Gavas Aslan Psikoloji uzmanıdır. Depresyon, Panik Atak, Bireysel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube