Uzm. Pedagog Murat Mangır, Balıkesir, Pedagoji

Uzm. Pedagog Murat Mangır

Pedagoji - Balıkesir

Anne - Baba Ayrılığı, Transkültürel Pedagoji, Distimik Bozukluk

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Murat Mangır Kimdir?

Uzm. Pedagog Murat Mangır, Pedagoji alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Mangır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Pedagog Murat Mangır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Pedagog Murat Mangır kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Pedagog M Mangır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Pedagog Murat Mangır için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Pedagog M Mangır şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Pedagog Murat Mangır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Pedagog Murat Mangır bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Pedagog Murat Mangır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Pedagog Murat Mangır Pedagoji, uzmanıdır. Dikkat testleri, Aile danışmanlığı, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi alanlarında hizmet veriyor ve Anne - Baba Ayrılığı, Transkültürel Pedagoji, Distimik Bozukluk, Psikolojik travmalar, Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Pedagog Murat Mangır için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Pedagog Murat Mangır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Pedagog Murat Mangır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Pedagog M Mangır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Pedagog Murat Mangır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Pedagog M Mangır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.