Pedagog Filiz Karalı, Ankara, Pedagoji

Pedagog Filiz Karalı

Pedagoji - Ankara

Adolesan (Ergen) Psikolojisi Ve Gelişimi, Sınav Kaygısı, Aile İçi İletişim Sorunları

Randevu Al 0 (850) 811 70 69Soru Sor

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Uzmanın Adresi

Söğütözü mahallesi Koç kuleleri A blok Kat 3 Daire 6 Söğütözü  Çankaya, Ankara
Filiz İde Danışmanlık

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Filiz Karalı Hakkında

Filiz Karalı Kimdir?

Pedagog Filiz Karalı, 17 Kasım 1967 tarihin'de Ankara’ da doğmuştur.  Lisans öncesi öğrenimlerini  Ankara’da bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümün’de başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayıp Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumuna bağlı yuva ve yurtlarda daha sonra Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda çalışmıştır.Bu süre zarfında gerekli kişisel gelişim,gerek mesleki anlamda çeşitli eğitimler almıştır.

ALDIĞI  EĞİTİMLER

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Özel Aile Danışmanlığı Yönetmeliği kapsamında belirtilen Aile Danışmanlığı Eğitimini tamamladıktan sonra ,Cinsel Terapi Eğitimi (CİSED), Prf. Dr. Cebrail Kısa ve Uzm. Psikolog Sibel Cesur Akyunak tarafından verilen “İleri Düzey Danışmanlık “ eğitimi ,NLP PRACTITONER EĞİTİMİ (UKDEMER), Prf. Dr. Cebrail Kısa ve Uzm. Psikolog Sibel Cesur Akyunak tarafından verilen “İleri Düzey Danışmanlık Becerileri Staj Programı”Profesyonel Yaşam KOÇLUĞU (ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ),Profesyonel Öğrenci KOÇLUĞU(ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ),Profesyonel Eğitim KOÇLUĞU(ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ).Hafıza ve Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimleri(Kırlangıç Akademi),Stres Yönetimi ve Öfke Kontrolü(MEB ve Konsept Eğitim Danışmanlık).Mındfulness Psikoterapi Eğitimi (CİSED)  Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psikoterapi Eğitimi (CİSED) Entegratif Varoluşçu Psikoterapi ve Logoterapi Eğitimi (CİSED) Duygu Odaklı Psikoterapi Eğitimi (CİSED)  Metaforlarla Psikoterapi Eğitimi (CİSED) Duygusal Şema Terapi Eğitimi (CİSED)  Kısa Süreli Çözüm Odaklı Psikoterapi Eğitimi (CİSED) Entegratif Varoluşçu Psikoterapi ve Logoterapi Eğitimi (CİSED)  Duygu Odaklı Psikoterapi Eğitimi (CİSED)  Metaforlarla Psikoterapi Eğitimi (CİSED)  Duygusal Şema Terapi Eğitimi (CİSED) Bağımlılık Psikolojisi ve Motivasyonel Görüşme Teknikleri Eğitimi (CİSED)  Ayrıca halen Açık öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünde okumakta'dır. 2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan ' Uzmanlık' sınavını kazanarak ve gerekli Pedagojik Formasyonları tamamlayarak 'UZMAN' ünvanını almıştır.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

  • Adolesan (Ergen) Psikolojisi Ve Gelişimi
  • Sınav Kaygısı
  • Aile İçi İletişim Sorunları
  • Aile Danışmanılı
  • Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

Tedaviler

  • Aile danışmanlığı
  • Dikkat testleri

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 70 69

Uzman Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Filiz hanım eğitim koçu olarak son derece başarılı. Lise 1. Sınıfa giden oğlumla çalıştı. Kolay öğrenme metotları ve hızlı Okuma çalışmalarıyla çocuklara daha kolay ve hızlı öğrenme alışkanlığı kazandırıyor. Çeşitli eğitimler alarak kendisini de devamlı geliştiriyor. Başarılar diliyorum. 19-06-2019

..

Hayallerime ulaşmanın artık benim için imkânsız olduğunu düşündüğüm zamanlarda Sevgili Hocam Ayşe Filiz Karalı ile karşılaştım. Beni bulunduğum durumdan ilk görüşmemizde çıkarttı. Yıl içerisinde sakin ama emin adımlarla hedefime her daim daha da yakınlaştığımı bizzat hissettim. Hızlı okuma,zihin haritalama gibi teknikler ile derslerime oldukça katkı sağlayacak teknikler öğretip, öğrendiğim bilgilerin kalıcı olmasını sağladı.Ama bence en önemlisi bana benden fazla güvenerek benim de kendime güvenmemi sağladı.Ve farklı teknikler ile bu özgüveni pekiştirerek sınavlarda yaşadığım kaygı problemimi atlatmama vesile oldu.Yıl içerisinde girdiğim farklı ruh hallerimi aşmamda her zaman en büyük destekçim oldu.Sınav senem boyunca her zaman bu süreci yakından takip etti.Her girdiğim deneme sınavı sonrası beni aradı.Kötü geçtiğinde kötü geçmesinin sebepleri ve bunu nasıl aşacağımızı,iyi geçtiğinde ise benim için gururlanarak bir sonraki sınavda daha da iyi yapabileceğime inanarak beni adım adım hedefime yaklaştırdı. Bu zorlu sınav süreci Filiz Hocasız nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum. 18-06-2019

..

Sevgili Filiz Hanım, kızımızın bu zor sınav yılı boyunca bize yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Kızımıza profesyonel destek verirken sevecen ve şefkatli tavrınızı esirgemediniz. Ona hem hedef belirlemesinde hem çalışma tekniği konusunda ışık tutarak gayretini arttırırken iç huzurunu sağladınız. Aynı zamanda bize bilgi ve deneyimlerinizi bir dost içtenliğiyle paylaştınız. Sizi her aradığımızda yanımızda oldunuz. Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz.Tekrar teşekkürler. 17-06-2019

..

Ben Filiz Hocaya 8.sınıfta başladım. O zaman sınav zamanımdı ve tam olarak ne yapacağımı bilmiyordum. Ayrıca dememe sınavlarında heyecan yapıyordum.Filiz Hoca ise bana heyecanımla ilgili birtakım teknikler öğretti .Ayrıca bana hızlı okumayla ilgili birçok çalışma yaptı.Birlikte birkaç ders geçirdikten sonra sınavdaki heyecanım azaldı ve soruları daha hızlı anlayarak okumaya başladım.Ama en önemlisi de bana sınav ciddiyeti kazandırması.Sınav zamanı beni hep motive etti ve şu an ise onun sayesinde sınavda çok iyi bir sonuç yaptım.Ona ne kadar teşekkür etsem azdır.Şimdi ise sıra üniversite sınavında. 17-06-2019

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Pedagog Filiz Karalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sık Sorulan Sorular

Pedagog Filiz Karalı ile nasıl iletişime geçerim?
Pedagog Filiz Karalı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 70 69

Pedagog Filiz Karalı için nasıl randevu alabilirim?
Pedagog Filiz Karalı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Pedagog Filiz Karalı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Pedagog Filiz Karalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Pedagog Filiz Karalı Filiz İde Danışmanlık Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Pedagog Filiz Karalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Pedagog Filiz Karalı Pedagoji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Dikkat testleri alanlarında hizmet veriyor ve Adolesan (Ergen) Psikolojisi Ve Gelişimi, Sınav Kaygısı, Aile İçi İletişim Sorunları, Aile Danışmanılı, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Pedagog Filiz Karalı için muayene ücreti nedir?
Pedagog Filiz Karalı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Pedagog Filiz Karalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Pedagog Filiz Karalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Pedagog Filiz Karalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Uzmandan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.