Uzm. Pedagog Bahar Atvar

Pedagoji - Muğla
5.0

Zeka Geriliği Veya Üstün Zeka, Psikolojik Bozukluk, Oyun Terapisi

5.0

“Biz kardeş faktörü sorunu için başladık, ilk seansta etkili oldu. Bahar hanımı oğlumuz çok seviyor, ...” Devamı

Uzm. Pedagog Bahar Atvar

Uzman Pedagog Bahar Atvar İstanbul Üniversitesi Pedagoji Bölümü'nü bitirdi. Marmara Üniversitesi eğitim bilimleri okul öncesi eğitim bölümünden doğal yolla çocuk sahibi olan annelerle, tedavi yoluyla çocuk sahibi olan anne tutumlarının karşılaştırılması konulu teziyle uzmanlığını tamamladı.

Kadıköy Şifa Hastanesi-Neva Psiko Terapi Merkezi ve Özel Mindos Polikliniğinde çalışmalarda bulunmuştur.

Halen Yakamoz Çocuk'ta çalışmalarına devam etmektedir.

Yakamoz Çocuk
ATATÜRK BULVARI NUMARA 2 BİTEZ BODRUM MUĞLA (Özel Kartanesi Anaokulu Karşısı) Bodrum/Muğla
Hizmetler
Dikkat testleri Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi Devamı

Hakkında

Uzman Pedagog Bahar Atvar İstanbul Üniversitesi Pedagoji Bölümü'nü bitirdi. Marmara Üniversitesi eğitim bilimleri okul öncesi eğitim bölümünden doğal yolla çocuk sahibi olan annelerle, tedavi yoluyla çocuk sahibi olan anne tutumlarının karşılaştırılması konulu teziyle uzmanlığını tamamladı. Devamı

İlgi Alanları

Zeka Geriliği Veya Üstün Zeka Psikolojik Bozukluk Oyun Terapisi Korku Yas (Matem) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SC
Sin*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Yakamoz Çocuk

Biz kardeş faktörü sorunu için başladık, ilk seansta etkili oldu. Bahar hanımı oğlumuz çok seviyor, sabırsızlanıyor buraya gelmek için, çok tavsiye ediyoruz.

SI
S. I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Yakamoz Çocuk

Bahar hanıma 6 yaşındaki oğlumun hem dikkat eksikliği hem de duygu sorunları için gitmiştim iyi ki de yolumuz kendisiyle kesişmiş.Bahar hanım alanıyla ilgili yurtiçi ve yurtdışı çalışmaları takip eden, isini çok severek ve hakkiyla yapan sayılı uzmanlardan birisi. Kendisinden kısa süredir yardım almamıza rağmen çok yol kat ettik ve devam da ediyoruz. Ilk görüşmemizden bu yana detaylı açıklamaları ve doğru yönlendirmeleriyle bize yardımcı olan Bahar hanıma tekrar çok teşekkür ediyorum.

CS
Cem*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Yakamoz Çocuk

Bahar hanımla ilk okul 1. Sınıfta tanıştık. İyi ki de yolumuz kesişmiş. özverisi, içtenliği, sevgisi.... ne kadar teşekkür etsek az kalır. Kızımızın Bahar ablası :) seansları iple çekiyoruz. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Zeh*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Yakamoz Çocuk

Bahar hanım ile ilk tanışmamız, kızımızın kreş döneminde yaşadığı duygusal geçişler ile başladı. Daha sonra ne zaman ihtiyacımız olsa bir telefon kadar uzaktı bize. Çok samimi, alanında donanımlı açıklayıcı, seans sonrası tüm sorularımız cevaplanmış olarak yanından ayrılıyoruz. Kızımızı büyüme sürecinde uzun yıllar onun bilgilerinden faydalanacağımız kesin. İyi ki Bodrum onun gibi bir uzmana sahip..

OU
Ozl*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Yakamoz Çocuk

Bahar hanimin cocuklara yaklasimi ve ebevynlere olan yaklasimi cok ozenli ve dikkatli. Alaninda olan tecrubesini hemen hissedebiliyorsunuz. Surecle ilgili ve izlenmesi yolla ilgili herseyi tum detaylariyla aktariyor aklinizda hoc bir acaba sorusu kalmiyor. Biz kisa bir surede cok ilerledik.

SG
SED*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Yakamoz Çocuk

Merhabalar. 11 yaşındaki yeğenimin dikkat eksikliği,kaygı bozukluğu ve bazı korkuları vardı. Tanıdık referansıyla gittik Bahar Hanım'a. iyi ki de gitmişiz. Çok kısa zamanda müthiş dönüşler yaşadık. Hala kendisine gitmeye devam ediyoruz. şiddetle tavsiye ediyorum. her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum.

SK
Sud*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Yakamoz Çocuk

Bahar hanıma 10 yaşındaki kızımın dikkat eksikliği için yardım almıştık. O kadar kısa sürede gelişme kat edildi ki problemimiz konusunda çok memnun kaldık. Kendisinin hem çocuklarla hem de velilerle olan iletişimi olağanüstü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kızımın okulda ki dikkat eksikliği probleminden dolayı yaşadığı sorunlar artık yok ve kendisini daha mutlu hissediyor.

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Yakamoz Çocuk

Bahar hanımla ilk tanışmamız okulumuzun yönlendirmesi sonucu olumuştu ve doğru tanı,doğru tedavi sonucu çok yol ilerledik,dikkat eksikliği ve öğrenim güçlüğümüz vardı,bu arada diğer çocuğumunda beni bırakmama,kimseyle iletişime geçmeme sorunu vardı,Bahar hanım sayesinde okula bile çok rahat başlatabildim,1 yıldır geliyorum ve çok şeylerin üstesinden geldik sayesinde,iyiki tanımışım 🙏🏼😊

FU
Faz*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Yakamoz Çocuk

4 yaşındaki oğlumun agresifliği ve kardeş kıskançlığı nedeniyle bahar hanıma gittik. 1-2 seanstan sonra oğlumuzdaki olumlu değişimi farkettik. Aramızdaki sevgiyi dahi güçlendirdi bu seanslar. Oğlumuzu daha iyi anlamaya başladık. Bahar hanım güleryüzlü, işinde profesyonel ve çok ilgili. Oğlum kendisine hemen ısındı zaten. Yardımları için teşekkür ediyoruz.

BE
Beg*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Dikkat testleri
Yakamoz Çocuk

5 yaşındaki oğlumuzun okulda yaşadığı daha doğrusu okulun oğlumuzla yaşadığı sorunlar için kendisine başvurduk. Sayesinde oğlumuzu daha iyi tanıdık, nasıl tepki vereceğimizi ve onun için en doğru seçimleri nasıl yapabileceğimizi öğrendik. Yaklaşık 9 ayı kapsayan çok zorlayıcı ve yıpratıcı, iniş çıkışlı bir süreç yaşadık. Okul değişikliği yapmak hepimize çok iyi geldi. Bahar Hanımın yönlendirmesi, önerdiği uzmanlar sayesinde hızlı bir şekilde yol aldık. Duygularını tanımayı, ifade etmeyi ve kontrol etmeyi her geçen gün daha iyi yapıyor. Dikkat süresi çok çok daha iyi. Yeni okulunda öğretmenlerinden şikayet almıyoruz ama desteklenmesi gereken noktalar olduğunu ifade ediyorlar, bize destek oluyorlar ve ilerleyen süreçte yanımızda Bahar hanım gibi bir uzman olduğunu bilmek bizi daha güçlü hissettiriyor. Bu yolculukta yanınızdaki insanlara güven duymak çözüme ulaşmaktaki en büyük anahtar. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Pedagog Bahar Atvar ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Pedagog Bahar Atvar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Pedagog Bahar Atvar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Pedagog Bahar Atvar Yakamoz Çocuk bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Pedagog Bahar Atvar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Pedagog Bahar Atvar Pedagoji uzmanıdır. Zeka Geriliği Veya Üstün Zeka, Psikolojik Bozukluk, Oyun Terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Dikkat testleri, Öğrenme bozukluğu belirti tarama testi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube