Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL, Bursa, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL

Psikoloji - Bursa

Genel Psikoloji, Cinsel İşlev Bozuklukları, MMPI

Randevu Al 0 (850) 811 92 21Soru Sor

Psikologun Adresi

Esentepe mh.Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Bahar Sitesi C Blok No:96-3  Nilüfer, Bursa
Psikolog Ruhullah Güney Faal Kliniği

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Nakit

Ruhullah Güney FAAL Hakkında

Ruhullah Güney FAAL Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney Faal, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastenesi Onkoloji servisinde tedavi gören çocuklara ve ailelerine psikososyal destek projesinde gönüllü olarak yer almış ve Psikolog unvanını almıştır. Daha sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını da başarı ile bitirmiştir. Bu esnada İstanbulda özel bir kurumda klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney Faal , görevi esnasında çeşitli psikoeğitimler vermiş, ebeveyn Tutumlarının temel farkındalığı ve becerisi ile ilgili "Aile Okulu" adlı bir program düzenlenmiş ve ebeveynlere "Yıldız Anne-Baba" sertifikası verilmiştir. Dost Yaşam Down Sendromu Vakfı ile Down sendromlu gençlere psikososyal destek sağlamak adına gönüllü olarak projede yer almış ve çeşitli konferans ve seminerlere katılmıştır.

Cinsel Terapi Eğitim Bilimleri Enstitüsünden Cinsel terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Boşanma Terapisi eğitimlerini tamamlamış olan Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney Faal, MMPI ve WISC-R dahil üzere bazı yetişkin ve Çocuk psikolojik Testleri eğitimini de almış, NP İstanbul Beyin Hastanesinde belirli bir süre görev aldıktan sonra yüksek lisans araştırma tezini Panik Bozukluk ve Ayrılık Anksiyetesi üzerine yazmıştır.

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney Faal, mesleki çalışmalarına şu an Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • USKUDAR UNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Genel Psikoloji
 • Cinsel İşlev Bozuklukları
 • MMPI
 • Sınav Kaygısı
 • Aile İçi İletişim Sorunları

Tedaviler

 • Bilişsel davranışçı terapi
 • Cinsel terapi
 • Davranış bozuklukları
 • Standardize mini mental test
 • Aile danışmanlığı

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 21

Psikolog Yorumları

Değerlendir
8 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..baycı

Oğlum için yıllardır doğru doktor arayan bir anneyim.Oğluma otizm,disleksi,hipoaktevide teşisler konuldu ve ben bu teşislerden dolayı çok endişelendim.Çocuğumun iyileşmesi için savaşımı bırakmadım,çözümü aramaya devam ettim.İnternette daha iyi bir doktor ararken,Güney HOCAYA(işini bilen ve seven bir doktor,onun için büyük harflerle yazdım) rastladım ve ALLAH'A -ŞÜKÜR-ediyorum. HOCAM,iyi ki varsınız ve iyi ki Sizinle tanıştık! Anne ve babalar,ümidinizi kayb etmeyiniz,Ruhullah Güney beye de gidiniz,çözümünüzü bulursunuz.Şiddetle tavsiye ediyorum! ALLAH Sizden razı olsun,Güney bey. 30-05-2020

ma..men

Kalabalık, dar, gürültülü ortamlar benim için kabustu. Zamanla evden bile çıkmaya korkar olmuştum ve bunun asla geçmeyeceğine inanıyordum. Güney Hocamla beraber yaptığımız seanslar sonucu durumun iyileşebilir olduğunu deneyimleyerek öğrendim. Şimdi ki halim başta beni olmak üzere çevremi de son derece rahatlattı. Artık evden çıkmaya korkmuyor, yoğun ortamlara girebiliyorum. Hocama buradan tekrar teşekkür etmek isterim. 15-04-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
in..ci

Güney Bey’e yaşadığım Anksiyeteyi araştırırken aldığım tavsiye üzerine denemekte fayda var diye gitmişim, daha önce gitmediğim için pişmanlık yaşananın yanı sıra psikoterapi süreci bende farklı ufuklar ve kendimi tanıma yolunda ayrı bir sayfa açtı, bu konuda tereddütsüz önerebileceğim nadir insandır kendisi.iyi ki tanışmışım bana kattıkları ve yüklerimi azalttığı için minnettarım. 02-04-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
f..�

İnsanın herşeyden önce kendisini keşfetmesine fırsat verip klasik psikolog algısının dışında olduğu için tanıştığım güne şükrediyorum. Bana öncelikle kendimi dinlemeyi öğretip, hayatımda yeni ufuklar açtığını belirtmek isterim. Ayrıca alanında bu kadar donanımlı insanlarla karşılaşmak az rastlanır bir durum. Bu sebeple kendisi çok doğru bir tercih sorununuz, probleminiz ne olursa olsun. 27-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
iye..

Guney bey ile tedavi sürecine yeni başladığımız halde çok yol katettidimizi düşünüyorum, kendini meselek hayatına adamış isinde uzman her konuda bilgili.Yol bulmana, kendini fark etmene yardımcı Kendisine teşekkür eder şiddetle tavsiye ederim 27-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
devs..den

İnsan canlısı konuşarak kendisine yer ediniyor bunu zaten biliyordum lakin bunun önemi karşınızdaki kişinin sizi anlaması değer vermesi dinlemesi ile doğrudan ilişkili.Ruhullah bey hem mütevazı hem işine çok hakim hem güler yüzlü hem tecrübeli hem bilgili hem hem hem diyerek kocaaaa bir sayfa doldurabilirim.Kendisine ilk senastada söylemiştim tereddüt ederek gittim ama hiç pişman olmadım.İyikiler listemde artık oda var.Hitabeti kuvvetli ve karşısındaki insana yeni ufuklar açan süpersonik bir psikolog:)Aaa unutmadan kitap tavsiyeleri işe nokta atışı.Kendisini seviyor ve takdir ediyorum.Aramizda umarım daha fazla siz gibi psikolog doktor öğretmen vs.. olmalı olsun. . Geleceğe muhteşem bir yatırımsiniz.Niye çünkü insana önce kendisini sevmesini ve bu yolculukta kendisini keşfetmesini sağlıyor öncü oluyorsunuz.Bu serüvende sizi tanıdığım için şanslıyım.Karsiniza sizin gibi özverili insanlar çıksın inşallah.Basarilar diliyorum:) 02-10-2019

ve..lualtun

Alanında uzman, başarılı bir psikolog, empati yeteneği ve insana verdiği değer ile her düşünceyi nasıl yontacağını ve esneteceğini çok iyi biliyor. Mesleğini büyük bir tutkuyla yaptığı çok belli. Tecrübesi ve entellektüel birikimiyle mütevazılığı birleştirmiş, başarılı, yetkin bir psikolog arayışındaysanız gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. 26-09-2019

n..n

Kadın doğum doktorumun tavsiyesi üzerine gittim ve hiç pişman olmadım gerçekten hastasına güven veriyor. Şiddetle tavsiye ederim. 09-04-2019

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 21

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL Psikolog Ruhullah Güney Faal Kliniği Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL Psikoloji, uzmanıdır. Bilişsel davranışçı terapi, Cinsel terapi, Davranış bozuklukları, Standardize mini mental test, Aile danışmanlığı, Psikodrama, İlişki terapisi, Psikodinamik psikoterapi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Öktem sözel bellek süreçleri testi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Psikoloji, Cinsel İşlev Bozuklukları, MMPI, Sınav Kaygısı, Aile İçi İletişim Sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Ruhullah Güney FAAL hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al


.