Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın

Psikoloji - İstanbul

Öfke Kontrol Bozukluğu, Ruh Sağlığı, Psikoz

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Psikologun Adresi

  Kadıköy, İstanbul
Mentalium Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Kredi kartı ile ödeme Nakit

Onur Aydın Hakkında

Onur Aydın Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın, Psikoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Aydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
  • Diğer
İlgilendiği Hastalıklar
  • Öfke Kontrol Bozukluğu
  • Ruh Sağlığı
  • Psikoz
  • Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.)
  • Psikoterapi

Onur Aydın Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rahim..leryüz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Onur hoca sayesinde 3 yıldır kullandığım kokaini bıraktım. Daha önce bipolar hastası olduğumu doktorlar söylemişti ama Onur hoca bana hastalığımı anlatmak için o kafar uğraştıki nasıl teşekkür etsem az kalır. Çok uğraştı benimle, ama çevremde kim varsa yönlendiririm onun bana yaklaşımını unutmam hüç 02-03-2020

r..ut
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam ile tanıştığımda kullandığım maddeden tiksinecek hale gelmiştim ama yine de kullanıyordum. Çok umutsuzdum. Ailem de benden umutsuzdu. Çok uğraşmışlardı çünkü. Derken çalıştığı kuruma gittik. Biz daha önceden kimle görüşeceğimizi bilmiyoduk. Annem eğildi kulağıma keşke bu hoca olsa dedi koridorda. Onur hoca başka bir danışanına randevu planlattırıydu o sırada Annemin içine doğmuş sanki. En uzun tedavi sürecim oldu, en uzun da ayık kaldığım zaman. 1 yıldır allaha şükür ki kullanmıyorum. Kullanmayqcağım da bir daha inşallah 17-09-2019

a..yır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Onur Bey ile yaklaşık 7 ay önce tanıştık. Ücretsiz olarak hizmet veren bir kuruma başvurduğumda biraz tedirgindim. Daha önce devlet hastanesine gitmiştim ama hiç fayda görememiştim. Benim 20 yıldır kullandığım maddeyi bırakmama vesile oldu. Eşimle boşanmanın eşiğinden döndüm. Artık eşimle ve 2 çocuğumla çok güzel bir hayatım var. Beni 2 defa kullanmama rağmen hiç yadırgamadı, kendime güvenmemi sağladı. Hocama bir hayat borçluyum 12-09-2019

vval..baş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Onur bey ile eşimin madde bağımlılığı nedeniyle çalıştığı kurumda tesadüfen tanıştık. Daha önce gittiğimiz merkezde tedaviyi yarım bırakan eşim, Onur bey sayesinde 8 aydır madde kullanmıyor. Kendisine ne kadar teşekkür ve dua etsem az kalır. Her defasında aklımıza takılan tüm soruları samimiyetle ,büyük yardımseverlikle yanıtladı. Ben ve diğer bağımlı aileleriyle gerçekleştirdiği yetişkin ve aile terapilerinde de faydalanıp çok memnun kaldık . 09-09-2019

ur..kin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Onur bey sayesinde maddeyi bıraktım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum,geniş bilgisi, çok rahatlatıcı konuşması, ilgili tavrı sayesinde bağımlılığımdan kurtuldum. 05-09-2019

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. O Aydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. O Aydın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın Mentalium Psikolojik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Öfke Kontrol Bozukluğu, Ruh Sağlığı, Psikoz, Psikotik Bozukluklar (Şizofreni vb.), Psikoterapi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. O Aydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Onur Aydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. O Aydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.