Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun

Psikoloji - Bursa
5.0

Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim, Hayatın Anlamı

5.0

“Uzun süredir hiç bu şekilde rahatlamamıştım. Zihnime sanki format atılmış gibi hissediyorum. Oldukça...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun

Uzman Klinik Psikolog Mustafa COŞGUN, lisans eğitimini, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümünde 2015 yılında onur derecesi ile tamamlamıştır.

Alanda birçok etkinliği kanıtlanmış ve etkin olan psikoterapi eğitimleri (Blişsel Davranışçı Terapi, Hipnoterapi, EMDR Psikoterapi, Şema Terapi, Aile Danışmanlığı, Oyun Terapisi) almıştır.

2019 yılında İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimine kabul edilmiş, 2021 yılında Yaygın Anksiyete Bozukluğunda Bilişsel Davranış Terapi Yaklaşımı projesi hazırlayarak Uzman Klinik Psikolog ünvanı almıştır. 

Uzman Klinik Psikolog Mustafa COŞGUN, mesleki çalışmalarına Bursa'da bulunan Paye Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

 

 

Paye Psikoloji
Ertuğrul Mah. 142. Sk. Atışkent Sitesi Nilüfer/Bursa

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Mustafa COŞGUN, lisans eğitimini, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümünde 2015 yılında onur derecesi ile tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim Hayatın Anlamı Hipnoz İletişim Problemleri Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Ma
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun süredir hiç bu şekilde rahatlamamıştım. Zihnime sanki format atılmış gibi hissediyorum. Oldukça rahat ve huzurlu hissediyorum hipnoterapi kendi iç dünyandaki boşlukları doldurmamı sağladı. Mustafa hocam çok kıymetli bir uzman her şey için teşekkürler

Ma
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

kendimi keşfettiğim ve anlamlandırdığım bir süreçti. Mustafa hocam bana yeni ufuklar açtı. her ne kadar benim elimde sihirli bir değnek yok iyileşmeyi sağlayacak olan senin beynin desede EMDR terapi ve Mustafa hocam mucize gibiydi. eski takıldığım konular yok artık hayatımda daha sakin ve rahatım. artık mutluluğun ve huzurun tadını çıkartıyorum. bu duyguları hissetmeyi özlemişim. şu anda tadını doyasıya çıkartıyorum.

ia
Ism*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

uzun zamandır yaşadığım kaygılarımı nasıl yönetmem gerektiğini bilmiyordum. kaygılarım korkularım beni yönetiyordu. duygularımın yoğunluğu sağlıklı düşünebilmemi engelliyordu. gerçeği net göremiyordum. korkudan bile korkar hale gelmiştim. Mustafa hocama internette araştırma yaparken rastladım. daha ilk görüşmeden bana iyi geleceği güveni hissettim. bana çok şey öğretti kazandırdı. duygularımı suanda neden bu kadar fazla yaşadığımı daha iyi anlıyorum. onlarla barıştım artık. beni rahatsız etmiyorlar. emdr terapisi sayesinde geçmişi geride bıraktım. bana olan faydasıyla yaşamayı öğrendim terapi süreçlerimde. çok faydalı ve verimli bir süreçti kendini keşfetmek isteyen herkesin bu süreçten geçmesini tavsiye ederim. her şey için teşekkür ederim..

sd
Süm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mustafa hocamla iyi ki yollarımız kesişti çok mutsuz bir insandım bu süreçte bana açtığı güzel yollarla hayata daha pozitif bakmamı sağladı. Pozitif psikoloji yöntem ve teknikleri ile bakış açımı değiştirdi. her hafta verdiği mutluluğu arttırmaya yönelik etkinlikler ve görüşmeleri sayesinde kendimi çevremi yeniden keşfetmemi sağladı. Daha önce nasıl mutlu olabileceğimi bilmiyordum. şu anda mutluluğu yeniden Mustafa hocam sayesinde keşfettim. Samimiyetiniz ve içtenliğiniz için çok teşekkür ederim

eh
Eda*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mustafa beyle çok kıymetli bir terapi süreci geçirdim. Uzun süredir çaba sarf edip harekete geçemediğim konularda nihayet adım atabildim. Emekleri için sonsuz teşekkür ederim. Terapi insanın kendi için yapabileceği en büyük yatırımmış.

em
Emr*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Referansla ulaştım kendisine. Seanslarım çok iyi geçiyor. Daha önce farklı deneyimlerim de oldu ama Mustafa Bey'den memnun kaldım. Baya değişimlerim oldu, şimdi olaylara karşı daha sakin davranabiliyorum. Her konu hakkında sürekli çeşitli desteklerini görüyorum.

Sev*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mustafa Hocamla tanışmak benim icin öyle bir sans oldu ki durusu, profesyonel yaklasimi ve olumlu sonuclarim icin kendisine çok minnettarım. Sayesinde bir çok sorunumla başetmeyi başarmış olan bir insan oldum. Şiddetle tavsiye ediyor, kendisine çok teşekkür ediyorum

ka
Küb*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ben çok memnun kaldım, kendisi gerçekten hem çok samimi.Hem de tüm davranışları çok içten biri.Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisine gittim.Ciddi sorunlarım vardı o zaman.2-3 senedir üstü üste sınavın 10. dakikasından sonra bayılıyordum ama Mustafa Bey sayesinde sınavı 1.5 saatte çözdüm. Bana yardımcı oldu, bayılmam olmadı.Ayrıyetten sınava gitmeden önce sabah kalkıp bana terapi yaptı, bunu kimse yapmaz. Gerçekten sorunları olan herkese tavsiye ederim .Sanki ailemden biriymiş gibi bana yakın davrandı.Sorunlarımın çözülmesinde bana yardımcı oluyor.

HA
Hül*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Kendi yetişkin tarafımla tanışmamı sağladı Mustafa Hocam. Eskiden olaylara daha duygusal tepkiler veriyordum. Daha hassastım. Yaşadığım olaylar beni hemen etkiliyor bu olay sonrasında kendimi kırılgan incinen bir çocuk gibi hissediyordum. Mustafa hocam bana bu yönlerimden bahsetti. Bu kırılgan yönümün geçmiş travmatik üzücü olaylarla lişkili olabileceğini belirtti. Daha öncede buna benzer çok şey duymuştum fakat süreçte bu olayların şuandakı duygularımı ruh halimi bu kadar derinden etkilediğini düşünmüyordum. Geçmişte şuanda hassas olan yapımla ilişkili üzücü olaylarımızı çıkartıp yeniden içimdeki yaralı olan çocuğu Mustafa Hocamla beraber iyileştirdik. Ona bakım sunduk. Mutluluğunu arttırdık. Bu çocuğun büyüdüğünü geliştiğini kendisini geliştirdiğini ona gösterdik. Şuanda kendimi daha güçlü hissediyorum oldukça özel ve değerli bir süreçti. Keşke daha önce başlasaydım diyorum kendime ama şuandaki kazanımlarım harika ve herkese bu süreci tavsiye ediyorum

HS
Hal*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

EMDR psikoterapi sayesinde ve Mustafa Beyin yardımıyla benim eski takıldığım konular ile aramda buz gibi soğuk, kalın, beyaz ama gri damarları olan mermer bir blok var artık. Eski yaşadıklarımı düşünemiyorum bile.. bu kadar çok etkisi olabileceğini düşünmemiştim. Her şey için çok teşekkürler. Geçmişin karanlığını üzerimden attıkça bugünümü olması gerektiği gibi yaşıyor olmak harika bir duygu.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun Paye Psikoloji bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Mustafa Coşgun Psikoloji uzmanıdır. Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim, Hayatın Anlamı alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube