Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz

Psikoloji - İstanbul
5.0

Performans Kaygısı, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgül Fobi

5.0

“Merve Hanım, sizi olduğunuz gibi kabul ederek adeta kendinize yeniden bakmanızı sağlıyor. Kendinizi ...” Devamı

Medical Park Bahçelievler Hastanesi
Kültür Sok. No:1 E5 Yolu Bahçelievler Metro Durağı Üstü, Metrobüs Hastaneler Durağı 34160 Bahçelievler / İstanbul Bahçelievler Bahçelievler/İstanbul

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Arel Üniversitesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2014
Deneyim: 9 Yıl

İlgi Alanları

Performans Kaygısı Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Özgül Fobi Orgazm Bozuklukları (Anorgazmi) Online terapi Devamı

Deneyimler

Medical Park Bahçelievler Hastanesi (2021 - Devam ediyor)
Özel Florya Hastanesi (2020 - 2021)
Bakırköy Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi (2014 - 2017)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
fc
Fir*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Merve Hanım, sizi olduğunuz gibi kabul ederek adeta kendinize yeniden bakmanızı sağlıyor. Kendinizi suçladığınız konularda, ya da kimseye anlatamayacağınız ayıp, utanç verici diye düşündüğünüz olayları gayet içtenlikle ve yargılamadan dinliyor. Böylece kendinize olan bakışınız da değişiyor. Terapilere başlamamızdan kısa bir zaman geçmesine rağmen hayatımda gözle görünür değişimler yaşadım. Değişimler için adım attım. Bundan sonraki süreçte de hayatımın istediğim yönde değişeceğine inanıyorum. Kendisi ile iyi ki tanışmışım diyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Merve ablayı,hayatımdaki en zorlu dönem diyebileceğim bir dönemden geçerken,kendimi çaresiz hissederken tanıdım.İyi ki de tanıma fırsatı buldum.Gerçekten kendimi çıkmazda hissettiğim süreçte her zaman bilgisi ve ilgisi ile yanımda oldu.OKB problemi ile danıştım ve yaklaşık 7-8 seansta büyük bir gelişme kaydettim.Kendisinin desteği olmasa bu zorlu yolda başarıya ulaşmanın çok daha zorlu olacağına ya da hiç mümkün olmayacağına eminim.Hayatımdaki en doğru kararlardan birini vermişim Merve ablaya danışarak.İlgisi ve bilgisi için minnettarım.Hayatımda unutulmaz bir yer edindi.

ME
Mer*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Uzun bir süredir destek almak isterken instagramda Merve hanıma rastladım. Gönderilerinden sıcak ve sempatik biri olduğunu, aynı zamanda olaylara farklı bakış açısıyla bakabildiğini gördüğümde kendisine ulaştım. Şehir dışı olmam sebebiyle terapilere onlıne ilerleyecektik. İlk başta etkili olur mu diye tereddüt ederken kendisinin benim telaffuz etmediğim durumlarımı bile anlayıp yanındaymış gibi hissettirdiğinden ötürü hiç pişman olmadım. Yaşadığım sıkıntılı durumları daha güzel şekilde yorumlamamı, yaşadığım şeyleri kabul etmemi, kendime karşı şefkatli olmam gerektiğini bana gösterdiği için teşekkür ederim. Kendisi alanında çok başarılı ve kendini geliştiren bir psikolog. İyiki tanışmışız..

AT
AHM*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

İyi günler Ben merve hanıma instagram üzerinden denk geldim.İlk iş olarak kendisinden randevu aldım.Hayata dair ikili ilişkilere dair umudumun azaldığı bir dönemde bana o kadar iyi geldi ki.Seanslar sonrası motivasyonumun arttığını,güne daha pozitif başladığımı,gece daha huzurla uyuduğumu farketmeye başladım.Çevreme aileme işime daha bir dört elle sarıldım.Sevmeyi,saygı duymayı,anlayış sahibi olmayi en önemlisi de empati kurabilmeyi tam olarak idrak edebild.Hayatımı iki ucu keskin bıçak gibi yaşamaktansa dengeli bir şekilde yaşamama öncülük etti.Artık mutlu olabileceğim güzel bir hayalim ve amacım var.Bunda kendisinin emeği var.Başarılarınızın daim olmasını dilerim.Minnettarım

MO
Mer*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

Çocuklarda davranış bozuklukları, anne ve babaların onlarla doğru iletişim kuramaması neticesinde başlıyor. Bu durumu kendinizce düzeltmek istedikçe, içinden çıkılmaz şekilde sorunların büyüdüğünü, davranış bozukluklarının tüm aileyi sardığını görüyorsunuz. Böyle zamanlarda profesyonel destek almaktan asla çekinmemek lazım. Tabiki sorunun ne olduğunu, çözümünü ve iyi sonuçlarını aldıkça anlıyorsunuz bunu. Biz, Merve Tokgöz Hanım'ın doğru teşhis ve yönlendirmeleri sayesinde umduğumuzdan çok kısa sürede sorunların büyük kısmını çözmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz bugün. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizle...

HB
Hat*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Medical Park Bahçelievler Hastanesi

3 yıldır çok sağlıksız, toksik bir ilişkinin içindeydim.Saçlarım avuç avuç dökülüyordu ve ben bir şeylerin ters gittiğini çok geç anlamıştım. İlk olarak ilişkimi sonlandırdım, sonra da terapi almaya karar verdim ve araştırmalarımın sonucunda Merve Hanıma geldim. İlk zamanlar sanıyordum ki terapistim de beni eleştirecek, yaptığım acizlikleri yüzüme vuracak. Çünkü çevremdeki herkes ilişkim söz konusu olunca acımasızca eleştiriyordu beni. Oysa korktuğum gibi olmadı, hocam beni anladı, dinledi, şefkatle ve kendime şefkat göstermem gereken bir şekilde düzeltti beni. Birka test uyguladıÖz şefkat, öz değer kavramlarını öğretti bana. 30 yıllık yaşantımda kendimi yeni tanıyor gibiyim, ne güzel şeysin psikoterapi!

Kay*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merve ablaya ilk seansıma ailemin zoruyla gitmiştim yani pekte istekli değildim, ama o odaya ilk adımımı attığımda onun güler yüzü ve sevecen tavırları sayesinde çok uzun sürmeden kabuğumdan çıktım. Kendimde rahatsız olduğum bazı konular ve benim ve yakınlarımın bir çok sağlık problemi vardı çok daralmıştım bu yüzden. Sağlık problemlerimin çoğu çok şükür ki düzeldi ve kendimde rahatsız olduğum şeyler de en aza indi en önemlisi Merve abla kendime en doğru nasıl yaklaşacağımı öğretti bana. Bugün 7. seansımızı yaptık ve ben yine ordan içim huzur dolmuş bir şekilde ayrıldım. Onun her zaman yanımda olduğunu biliyorum ve bu güven beni çok rahatlatıyor.

BA
Bey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Yaklaşık 1,5 ay kadar önce Merve ablayla tanıştım. Ona gidene kadar ki süreçte kendimde fiziksel olarak bir rahatsızlık olduğunu düşünüyordum. Bir an da başlayan ara ara devam eden nefes darlığı, baş dönmesi, hızlı kalp atışları, kapalı yerlere karşı korku şikayetlerim vardı. Doktora gittiğimde fiziksel hiçbir şeyimin olmadığını söyledi. Başta çok şaşırdım yaşadığım şey o kadar gerçekçiydi ki hiç psikolojik olacağını düşünmemiştim. Merve ablayla terapilere başladım. Yaşadığım durumun panik atak başlangıcı olduğunu ve kısa sürede atlatacağımı söyledi. Başlarda içten içe hiç geçmeyeceğini düşünüyordum ama şu an da tam 1 haftadır hiç atak geçirmedim daha da iyiye gideceğini düşünüyorum. Bence yaşadığımız her gün çok kıymetli ataklarınızdan dolayı yaşayacağınız güzel anları ertelemeyin ona rağmen yaptığınızda o “hiç geçmeyecek” tabusunun da zamanla yıkıldığını göreceksiniz sadece biraz kendinize kulak verin ataklarınız geçmeye başladığında size çok şey kattığını göreceksiniz yeter ki kendinize inanın.

BS
Ber*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Senelerdir panik atakla mucadele eden biri olarak Merve hanimdan terapi almaya basladim yaklasik 1 ayda ataklarimda ciddi azalma var ve Merve hanimin yontemleri buyuk katki sagladi. Artik ataklarimla mucadele etmeyi ogrendim, bu konudan muzdarip arkadaslara kesinlikle Merve hanimi tavsiye ediyorum

HY
Hak*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Panik atak şikayetiyle başvurdum merve hanma. İnstagramda görüp yorumları okuyarak karar verdim. Dün 5. Seansımızı yaptık. Daha çok başında gittiğim için ataklarımı kontrol altına aldık ve 10 gündür hiç atak geçirmiyorum. Kendisi bu konuda gerçekten çok bilgili çok yardımcı oluyor. Ben ilaçsız sadece terapilerle bunu atlattım.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz Medical Park Bahçelievler Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Merve Tokgöz Psikoloji uzmanıdır. Performans Kaygısı, Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu), Özgül Fobi alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube