Uzm. Kl. Psk. Merve Nural, İstanbul, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural

Psikoloji - İstanbul

Çocuk - Ergen Psikolojisi, Nöropsikolojik Değerlendirme, Aile Terapisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Bebek Mahallesi İnşirah Caddesi Kerem Apartman No :29/7 Bebek  Beşiktaş, İstanbul
Aba Psikoloji

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Merve Nural Hakkında

Merve Nural Kimdir?

Psk.Merve Nural, 08 Mart 1993 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesini başarıyla tamamlamıştır. Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisans programı tez dönemindedir.

02.2015-06.2015 tarihleri arasında Mavi Ada Anaokulu'nda,10.2015-12.2015 yılları arasında Mutlu Yuva Mutlu Yaşam Derneği'nde,(stajyer) 09.2017 tarihinden beri Ümraniye Şirin Köşk Anaokulu'nda görev yapmış olup, mesleki çalışmalarına Aba Psikoloji merkezi'nde devam etmektedir.

Nöropsikoloji Eğitimi VIII (alınan kurum Nöropsikoloji Derneği, Eğitimci Prof. Dr. Öget Öktem,Uzm. Psk. Ayfer Tumaç (Klinik Nöropsikolog)   
CAS testi eğitimi  CAS (Cognitive Assessment System) İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde eğitimlerini almıştır.

Mesleki çalışmalarına Aba Psikoloji Danışmanlık Merkezi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. M Nural ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. M Nural şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Merve Nural Aba Psikoloji bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Merve Nural Psikoloji, uzmanıdır. Davranış bozuklukları, Psikolojik danışmanlık, Oyun terapisi, Metropolitan okul olgunluğu testi, Kişisel gelişime yönelik psikoeğitimler, Kişisel gelişim, Kaygı bozuklukları, Hızlı Okuma, Hafıza Tekniği, Ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk - Ergen Psikolojisi, Nöropsikolojik Değerlendirme, Aile Terapisi, Tırnak yeme ve Parmak Emme, Bağlanma Sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Merve Nural muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. M Nural ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Merve Nural hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. M Nural hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.