Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan, Bursa, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan

Psikoloji - Bursa

Distimik Bozukluk, Somatoform Bozukluk, Kabus Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Ankara yolu CD no 44  Osmangazi, Bursa
Özel Hayat Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında

Filiz Yakmaz Basılgan Kimdir?

1978 doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimimi Bursa’da tamamladı. 2002 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Psikolog ünvanı aldı. 2009’da başladığı psikoloji yüksek lisans programını 2012 yıllında “Annelerin Kabul-Red Düzeyi İle Çocukların Davranış Sorunları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” adlı tezinin tamamlanması ile Uzman psikolog ünvanı aldı. Klinik stajını Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesin de yapmıştır. Stres Yönetimi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Evlilik ve İlişki Terapileri, Hipnoz, Enerji Psikoterapisi olmakla birlikte, Öfke Yönetimi, Travma Psikolojisi, Krize Müdahale ve Oyun Terapisi gibi birçok alanda sertifikalı eğitimlere katıldı. Özel Bursa Engelliler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, Karabük Kadın-Doğum ve Çocuk Hastanesi çocuk kliniğinde psikolog olarak görev yaptı. 2009’da aldığı sertifikalı eğitimle Psikoteknik Değerlendirme Uzmanı olmuştur. 2006 yılından beri Özel Hayat Hastanesi’nde görev yapmaktadır. Hürriyet, Olay, Türkiye, Bursa Hakimiyet gazetelerinde başta çocukların ve ergenlerin davranış problemleri olmak üzere bir çok konuda yazılar yazdı. Olay Tv ve As Tv’de çeşitli programlara konuk olarak katıldı. Birçok radyo programına konuşmacı olarak katıldı. Çeşitli okullarda seminerler verdi. Türk Psikologlar Derneği üyesidir. Line Tv de canlı olarak yayınlanan “RUH SAĞLIĞI” adlı sağlık programının Cuma günleri saat:1600’da canlı yayın konuğu olarak her programda farklı bir ÇOCUK VE ERGEN PSİKOLOJİSİ konusunu izleyicilerle paylaşmaktadır. (Daha önceki programlara You Tube üzerinden ulaşılabilir.) 

 

İlgi Alanları: Çocuklarda gelişimsel gerilik tespiti, Çocuklarda duygusal ve uyum sorunları, Çocuklarda davranış bozuklukları, Ergenlik dönemi gelişim problemleri, Travma sonrası psikolojik destek, Depresyon, Bipolar bozukluk, Panik bozukluğu, Özgül fobi, Sosyal fobi, Obsesif-Kompulsif bozukluk, Yaygın kaygı bozukluğu, Uyum bozuklukları, Yeme bozuklukları...

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Kl. Psk. F Yakmaz Basılgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. F Yakmaz Basılgan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan Özel Hayat Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan Psikoloji, uzmanıdır. Çocuk ve ergen psikolojisi problemleri, Eğitim danışmanlığı, Sigarayı bırakmak, Louisa duss, Nörodinamik değişim, Ağlama ve öfke nöbetleri, Çocuk ve ergen terapisi, Depresyon tedavisi, Durumluk anksiyete ölçeği, Ergen terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Distimik Bozukluk, Somatoform Bozukluk, Kabus Bozukluğu, Kaygı, İnternet Bağımlılığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Kl. Psk. F Yakmaz Basılgan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Filiz Yakmaz Basılgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Kl. Psk. F Yakmaz Basılgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.