Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan

Psikoloji - Ankara - Çankaya

Depresyon, Travma, Kaygı

Randevu Al 0 (850) 474 19 44 Soru Sor

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Covid-19 sürecinde Online Psikoterapi hizmeti vermeye devam etmekteyim. Kısıtlamalar ve mesai saatlerinize uygun olarak online görüşme randevusu oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Psikologun Adresi

Kızılırmak, Irmak Apartmanı, 1441. Cd. No:3 D:5, 06510  Çankaya, Ankara
Online Psikoterapi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Nakit

Damla Eralan Hakkında

Damla Eralan Kimdir?

Uzm. Klnk. Psk Damla Eralan, lisans öğrenimini Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünde 2016 yılında tamamlamıştır. Klinik psikoloji alanında uzmanlığını, Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı tarafından 2021 yılında almıştır. Lisans ve yüksek lisans mezuniyetlerinin her ikisini de onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Uzm. Klnk. Psk. Damla Eralan, ilk olarak Ankara Onkoloji Hastanesi psikiyatri polikliniğinde, psikiyatri yatılı servislerinde ve onkoloji bölümü yatılı hastalarına ve hasta yakınlarına psikolojik destek ekiplerinde stajyer psikolog olarak görev almıştır.

Sonrasında, İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde; kadın-erkek nevroz-psikoz servislerinde, Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi (AMATEM), Çocuk ve Ergen Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (ÇEMATEM), kız-erkek çocuk yatılı psikiyatri servislerinde, Bakırköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM)’nde bir yıl süre ile stajyer klinik psikolog olarak görev almıştır.

Yüksek Lisans eğitim programı kapsamında danışanlar takip ederek haftalık bireysel ve grup süpervizyon eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır.

Uzm. Klnk. Psk. Damla Eralan ileri seviye İngilizce bilmekte ve psikoterapi seanslarını İngilizce olarak da sağlayabilmektedir. Aynı zamanda aldığı Türk İşaret Dili eğitimi sayesinde işitme engeli bulunan bireylere de hizmet sağlayabilmektedir.

Uzm. Klnk. Psk. Damla Eralan’ın ilgi alanları depresyon bozuklukları, kaygı bozuklukları, kronik ağrılar ve somatizasyon bozuklukları, romantik ilişki problemleri, motivasyonel sorunlar, obsesif kompulsif ve ilişkili bozukluklar, travma ve stresörle ilişkili bozukluklar, bedensel belirti bozuklukları, kişilik bozuklukları ve belirtileridir.

Uzm. Klnk. Psk. Damla Eralan genç ve yetişkin bireylere psikoterapi hizmeti sağlamaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ACIBADEM UNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2015

Tecrübe: 6 yıl 6 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • İşaret Dili
 • Türkçe
Deneyimler
 • Bilkent Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Gelişim Merkezi
  11 2021 - Şu Anda
 • Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
  09 2018 - 06 2019
 • Süpervizyon ile Danışan Takibi
  09 2018 - 06 2019
 • Ankara Onkoloji Hastanesi
  06 2015 - 08 2015
 • The APNC
  07 2020 - 11 2021
İlgilendiği Hastalıklar
 • Depresyon
 • Travma
 • Kaygı
 • Panik Atak
 • Duygu Durum Bozuklukları
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • 2014-2015 Güz ve Bahar Dönemleri Yüksek Şeref Belgesi, Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü (28.12.2014)
 • 2015-2016 Güz ve Bahar Dönemleri Yüksek Şeref Belgesi, Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü (28.12.2015)
 • 2017-2018 Güz ve Bahar Dönemleri Onur Belgesi, Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (28.12.2017)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 19 44

Damla Eralan Değerlendirmeleri

Değerlendir
11 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

........
Zamanlama
İlgi
Ortam

Psikolog Damla Hanım’ı bir tavsiye üzerine buldum. Daha önce başka bir psikoloğa gitmiştim. Aradaki farkı çok iyi anladım. Problemlerimi buraya yazmak istemiyorum ama kendimi çok daha iyi hissediyorum. Keşke haftada 2 kere gidebilsem. Kendisine teşekkür ediyorum. Alanında başarılı bir psikolog olduğunu ve etik ilkelere önem verdiğini sizlere söyleyebilirim. Benim gibi hayatında büyük veya küçük problemi olan her herkese tavsiye ederim. 05-08-2021

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
han..ak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Online görüşüyoruz, ilk defa terapiye gidiyorum. bazı şeyleri erkeklerin konuşması zor yni ben öyle dert anlatayım, duygusallaşayım falan yapamam da Damla Hanımla terapi sürecinde konular oyle bi ilerliyorki ben unutuyorum kendimi kontrol etmeyi. öyle bir güven ortamı var yani, tavsiye ederim bana iyi geliyor her hafta görüşüyoruz, işler bile düzene girdi terapinin böyle olabilecegini tahmin etmiydum 16-07-2021

in..lıçlıoglu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Damla Hanımı internetten buldum ve online terapi alıyorum. Karımdan ayrıldıktan sonra toparlanamamıştım, bunları söylemesi bile zordu ilk başlarda. ama işte bu ilişkilerimde hep benzer şeyleri yaşıyormuşum. onları bulduk, neden böyle oldu, bundan sonra ne olursa daha iyi olurum, bunun için ne yapabilirim bunları konuşuyoruz Damla hanımla hep, fark etmemi ve düşünmemi sağlıyor kendisi. 18-06-2021

ike..burun
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşimi tanıyamaz hale gelmiştim, ve sorunlarımız artık içinden çıkılmaz hale gelmişti. Ayrı ayrı psikologlara başladık. Ben Damla hanımla o zaman tanıştım. Ben ilişkimizdeki sorunları çözmeye çalışırken, kendimi tanımaya başladım. Damla Hanım sayesinde önce kendimi, sonra ilişkimi görebilir oldum. 04-05-2021

ıhan..ru
Zamanlama
İlgi
Ortam

Damla Hanımla 7inci seansi yeni bitirdik. Bazen öyle şeyler söylüyorki sanki zihnimde ışıklar yanıyor. Hiç düşünmediğim, gözümün önünde olan ama önceden bakmasını bilmediğimden göremediğim şeyleri görmemi sağlıyor. Daha önce düşünmediğim şeyleri düşünmeme yardımcı oluyor. Zaten seanslarda öğrendim, o aradığım içhuzuru da bu şekilde kazanılıyormuş... Yani Damla hanıma güvenebilirsiniz, ufkunuz genişleyecek.... 11-04-2021

in..cı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendisine instagram paylaşımları vesilesiyle denk gelmiştim. Sonra buradan cv'sini okuyup randevu aldım. Kendisi çok canayakın ve ilgiliydi. Hep benim düşüncelerim duygularım üzerine konuştuk. Benim kendime dışardan bakmamı sağladı. Ben çok memnun kaldım, görüşmelere devam ediyoruz. 19-03-2021

da..cer
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sitedeki değerlendirmeler sonucunda aradım kendisni. Genç olmasına rağmen profosyonel yaklaşımı ve olgunluğu dikkatimi çekti, görüşmeye başladık. Kendimi onun yanındayken güvende hissediyorum. Tavsiye ederim 13-12-2020

riye..ıcı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Damla Hanımı bu siteden buldum. Annem için psikolog arıyordum. İki aydır devam ediyorlar. Annem çok memnun, artık uykuları düzeldi , iştahı açıldı ve ağlamaları azaldı. Eskiye nazaran çok çok daha iyi. 30-11-2020

iha..aray
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eşimden yeni ayrılmıştım. Bu zorlu dönemi atlatmamda bana psikolojik olarak destek oldu. Psk. Damla Eralan’ı kesinlikle tavsiye ediyorum. 10-11-2020

........
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mutsuzluk motivasyon kaybi sikayetlerim üzerine Psikolog Damla Hanimla seanslara basladik. 6.seansa baslayacagiz, düşüncelerimi nasil düzenleyeceğim üzerine çalisiyoruz. Tavsiye ederim 26-10-2020

11 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Damla Eralan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Borderline

  Bpd ile ilgileniyor musunuz? kişilik bozukluklarında sadece npd ile mi ilgileniyorsunuz?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 19 44

Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan Online Psikoterapi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan Psikoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Depresyon, Travma, Kaygı, Panik Atak, Duygu Durum Bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan için muayene ücreti nedir?
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. Damla Eralan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Psikologdan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.