Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert

Psikoloji, Klinik Psikolog - İstanbul
5.0

Depresyon, Evlilik ve Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

“Çok olumlu . Bir kaç seansta çözüme ulaşacağımı düşünüyorum” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert

Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) Psikoloji Bölümünden mezun olup, KKTC’de Uyuşturucu Madde Kullanımının Yaygınlığı (2013) ile ilgili mezuniyet tezini tamamlamıştır . Bu süreç içerisinde İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde stajını tamamlamıştır. Lisans öğrenimi boyunca farklı konularda bir çok seminer ve eğitime katılarak kişisel gelişim ve psikoloji konularında gelişim fırsatında bulunmuştur.  2015 yılında Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Bu süreç içerisinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde ve daha sonra süpervizyonumu Kıbrıs Lefkoşa Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde (devlet) 6 ay sürelik tamamladı. Burada çeşitli vaka görme fırsatı elde etmiştir. Yüksek Lisans tezini, KKTC’de sigara, alkol ve psikoaktif maddelerin kullanımının yaygınlığı ve psikoaktif madde kullanımı üzerindeki etkilerini araştırmış ve tamamlamıştır. Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldı. Daha sonra 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmaya başlamıştır. Burada Psikopatoloji ( Psikolojik Bozukluklar), İş Psikolojisi, Adli Psikoloji, Sosyal Antropoloji, Gelişim (Çocuklarda ve ergenlerde) Psikopatolojisi, Yaşlılık Psikolojisi, Eğitim Psikolojisi, Uyum Psikolojisi, Toplum ve Çevre Psikolojisi, mezuniyet tezi danışmanlığı olarak görevini 3 yıl boyunca devam etti. 

Pozitif Psikoterapi,test eğitimleri, Bilişsel davranışçı terapi, kısa süreli sonuc odaklı terapi, travma sonrası stres bozukluğu çözüm odaklı terapi ve eğitimcilerin eğitimi gibi eğitimleri almıştır.

 2019 yılından itibaren C&A Psikoloji (Bakırköy), Psikohome ve Psikolium gibi özel danışmanlık merkezlerinde aktif olarak klinik psikolog  olarak yüzlerce danısan ile çalışmıştır Şuanda Psikohome’da aktif olarak psikoterapi yapmaya devam etmektedir.

8 yıllık klinik görüşme deneyimi ve psikoloji alaınında eğitimci olarak deneyimi bulunmaktadır.

 

Akademik Çalışmalar; KKTC’de uyuşturucu madde kullanımının yaygınlığı (2013), ve yükseklisans tezi KKTC’de sigara, alkol, uyuşturucu madde kullanım yaygınlığı ve psikoaktif maddeler üzerindeki etkisi adlı tez(2015) çalışmasını oluşturdum. Kıbrıs çapında yapılmış yüksek populasyonlu katılımlı 2 tez çalışmam bulunmaktadır. 

PSİKOHOME BAKIRKÖY
Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sk. 49/3, 34025 Bakırköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Aile terapisi/danışmanlığı Agorafobi Aile İçi Sorunlar Devamı
Randevu Hattı
PSİKOHOME KADIKÖY
Suadiye, Bağdat Cd., 34740 Kadıköy/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Aile Danışmanlığı Aile İçi İletişim Sorunları Aile terapisi/danışmanlığı Agorafobi Aile İçi Sorunlar Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Yakın Doğu Üniversitesi (İngilizce) Psikoloji Bölümünden mezun olup, KKTC’de Uyuşturucu Madde Kullanımının Yaygınlığı (2013) ile ilgili mezuniyet tezini tamamlamıştır . Bu süreç içerisinde İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde stajını tamamlamıştır. Lisans öğrenimi boyunca farklı konularda bir çok seminer ve eğitime katılarak kişisel gelişim ve psikoloji konularında gelişim fırsatında bulunmuştur.  2015 yılında Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Bu süreç içerisinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde ve daha sonra süpervizyonumu Kıbrıs Lefkoşa Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastahanesinde (devlet) 6 ay sürelik tamamladı. Burada çeşitli vaka görme fırsatı elde etmiştir. Yüksek Lisans tezini, KKTC’de sigara, alkol ve psikoaktif maddelerin kullanımının yaygınlığı ve psikoaktif madde kullanımı üzerindeki etkilerini araştırmış ve tamamlamıştır. Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldı. Daha sonra 2015 yılında Yakın Doğu Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmaya başlamıştır. Burada Psikopatoloji ( Psikolojik Bozukluklar), İş Psikolojisi, Adli Psikoloji, Sosyal Antropoloji, Gelişim (Çocuklarda ve ergenlerde) Psikopatolojisi, Yaşlılık Psikolojisi, Eğitim Psikolojisi, Uyum Psikolojisi, Toplum ve Çevre Psikolojisi, mezuniyet tezi danışmanlığı olarak görevini 3 yıl boyunca devam etti.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık Aldığı Kurum

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2015
Deneyim: 8 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Depresyon Evlilik ve Çift Terapisi Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları Borderline Kişilik Bozukluğu İlişki Sorunları Devamı

Deneyimler

Psikohome (2018 - 2022)
Yakın Doğu Üniversite Öğretim Üyesi (2015 - 2018)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 90 53

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
İS
İly*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 saat önce
Duygu durum bozuklukları
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Çok olumlu . Bir kaç seansta çözüme ulaşacağımı düşünüyorum

CS
Cer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 gün önce
Ağlama ve Öfke Nöbetleri
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Sürecimiz devam ediyor depresyon şikayeti işe gittiğim seanslardan cok memnun kaldım eski şikayetlerim de gözle görülür bir azalma başladı yaşam enerjim arttı, güçlü ve eksik yanlarımı daha iyi biliyorum artık kendisine teşekkür ediyorum

GS
Gün*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Kaygı bozukluğu tedavisi için 4 seans geldim ve çok iyiyim. Panik atağım vardı ve Ceren hanım sayesinde düzeldi. Enerjisi çok güzel , ilgi ve alakası mükemmel ve son derece başarılı bir Psikolog. Kendimi hiç yalnız hissetmiyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)

CS
Cer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Beck depresyon envanteri
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Süreçten memnun kaldım, yıllardır geçmek bilmeyen depresyonumdan kurtuluşumdur antidepresanları bıraktım. Aslında kendımı ne kadar cok üzmüşüm hep geçmişin etkisinde kalıp bugünümü yaşayamamışım bunu anladım terapi sürecimden cok memnunum şimdi ise ayda 1 kontrole gidiyorum ve kendimi sonunda daha iyi hissediyorum cok teşekkür ederim Ceren hocama

GP
Göz*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile İçi Sorunlar
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Anksiyete sikayetlerimden dolayi kendisiyle tanistik. Dogru tanilari ve onerdigi tedavilerle guzel bir surec yasamaya basladim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mel*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Bağlanma sorunları
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Çok rahatladım kendimi güvende hissettim . Arada duygusallaştım arada düşündüm ama çıktığımda çok rahatlamıştırm

CD
Can*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Uyum bozuklukları
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Çok tatlı ve güleryüzlü anlattıkça ruhumun dinlendiğini anladım tavsiye ederim kesinlikle gidilmesi gereken bir uzman 😊 ilginiz ve alakasınız için çok teşekkür ederim 🥰😊

İZ
İlk*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Aile terapisi/danışmanlığı
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Sinav korkusu ve yakin ilisiki yürümekten çekingenlik yasadigim icin arkadasimin onermesiyle Ceren hocayla terapiye basladim. Ilk seans olmasina ragmen güven hissetim hoca saygılı duyarli dogal olusu samimi sanki ben bu problemi asacagim hissi bende uyandirdi. Bir cok seyi ögrendim terapi sürecinde okul doneminde yaşadigim bir travmayida çalıstiktan sonra dersler notlarim duzeldi ve sinavlarda daha rahat hissediyorum. Yakin iliskiyle ilgili çekingenligim uzerinde calismalarda bir cok sey öğrendim cekingenligimin azalmasiyla kendime güvenim geldi .arkadaslik iliskilerinde rahat hissediyorum. Hersey icin cok teşekkür ediyorum. S.d

SK
Sez*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Duygu durum bozuklukları
PSİKOHOME BAKIRKÖY

Çok sıkıntılı Zor bir dönemden geçiyordum araştırmalar sonucu Ceren hocaya gitmeye karar verdim. Kendisi sakin ve alanında profesyonel bir insan. Sizi sabırla dinleyip her zaman not alıyor. İçinde bulunduğum bu zor süreci atlatıp sağlıklı bir düşünce yapısına ulaşmama çok yardımı dokundu.Yaptığımız her seanstan olumlu duygularla ve yeni düşüncelerle ayrıldım. Bu teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım karar aşamasında olup bu yorumları okuyan arkadaşlar da aradığı faydayı bulur.

EG
Erd*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
PSİKOHOME BAKIRKÖY

zamanini bana ayirdigi icin tesekkur ederim. tam zamaninda kabul etti. hersey cok iyiydi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119053

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert PSİKOHOME bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Ceren Sert Psikoloji, Klinik Psikolog uzmanıdır. Depresyon, Evlilik ve Çift Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Aile Danışmanlığı, Aile İçi İletişim Sorunları, Aile terapisi/danışmanlığıAile Danışmanlığı, Aile İçi İletişim Sorunları, Aile terapisi/danışmanlığı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube