Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün, Diyarbakır, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün

Psikoloji - Diyarbakır

Acılı-ağrılı birleşme, Agorafobi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Huzurevleri Mahallesi 3 Sokak, Huzurevleri, Seyrantepe Bulv No:18, 21070 Kayapınar, Diyarbakır Özel Genesis Hospital  Bağlar, Diyarbakır
Özel Genesis Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretsiz) İkram Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Kl. Psk. B Akgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Kl. Psk. B Akgün şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün Özel Genesis Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün Psikoloji, uzmanıdır. Koçluk hizmetleri, Psikolojik danışmanlık, Psikodrama, Psikodinamik psikoterapi, Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Oyun terapisi, Motivasyonel terapi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri), Metropolitan okul olgunluğu testi, Konuşma terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Acılı-ağrılı birleşme, Agorafobi, Ağrılı Cinsel İlişki (Disparoni), Aile danışmanlığı, Aile İçi İletişim Sorunları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Kl. Psk. B Akgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Akgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Kl. Psk. B Akgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.