Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk

Psikiyatri - İzmir

Aile Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Bipolar Bozukluk

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Yalı Mah. 6523 Sok. Park Yaşam Tic. Merkezi Girişi 32-B K: 4 D: 408  Karşıyaka, İzmir
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sevgi Gül Ertürk Hakkında

Sevgi Gül Ertürk Kimdir?

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2010 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tamamlayarak Psikiyatri Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında Bitlis/Tatvan'da mecburi hizmetini tamamlamış olan Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk, 2018 yılında özel bir kurumda 1 yıl görev almış, Psikofarmakoloji Derneğinin vermiş olduğu 60 saatlik Bilişsel Davranışçı Terapiler Kuramsal Eğitimi, Halime Odağ Psikoterapi Vaktfı'nın Kuramsal Eğitimleri ve Etkileşim Odaklı Grup Psikoterapi Katılımı, Cinsel Travma Hastalarında Emdr Uygulama Eğitimi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikoterapi Merkezi'nden alınmış Emdr, Cinsel İşlev Bozuklukları, Eş ve Aile Terapisi Eğitimleri ve Süpervizyonları gibi bir çok eğitim ve sertifika programını başarıyla tamamlamıştır.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY PROF.DR.M. OSMAN RUH SAGLIGI VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aile Terapisi
 • Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları
 • Bipolar Bozukluk
 • Depresyon
 • Kaygı
Tedaviler
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Bireysel terapi
 • Depresyon tedavisi
 • Kaygı bozuklukları
 • Psikiyatrik muayene
Fotoğraflar

Sevgi Gül Ertürk Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

im..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sevgi Hanım ile yedi ay önce tedavi sürecimiz başladı mükemmel sonuç aldım ve kendisine çok teşekkür ederim randevu saatimi beklerken başka bir danışanın annesiyle sohbet etme imkanım oldu ve annenin mutluluk gözyaşlarına şahit oldum bir annenin mutlu olmasını tarifi yapılamaz Sevgi Hanım danışanı ile gerçek bir dost çözüm odaklı ve bunu ilaçların haricinde hayata motive olmanız için elinden geleni benim görüşüm fazla ise yapıyor. 11-04-2019

min..datli
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor hanımdan çok memnun kaldım. Beni dinlemesi. Daha önce söylediklerimi hatırlaması ve ilgilenmesi özellikle beni mutlu etti. Sürecin henüz başındayım.dr hanımla kesinlikle devam etmeyi düşünüyorum 09-04-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sevgi Gül Ertürk Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Panik atak

  Merhaba hocam 15 senedir bipolarım lithuril ve depakin ana ilaçlarım.bir de ativan 2.5 mg günde yarım kullanıyorum.asıl sorunum 11 aydır evden tek başıma çıkamıyorum.ellerim titriyor..otobüse minibüse kapalı alana giremiyorum.doktorum ben bursadayken ilaçlarla sorunu çözüyordu.burda aynısını pek söy... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kilo almak istemiyorum

  Merhabalar ben misol 100 mg keday xr 150 mg kullanıyorum. bir yıl bile olmadı ve sürekli kilo alıyorum. i̇laçlar iyi geliyor ama kilo almak istemiyorum. ne yapmalıyım?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sevgi Gül Ertürk Videoları

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Ertürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Ertürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk Psikiyatri, uzmanıdır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Bireysel terapi, Depresyon tedavisi, Kaygı bozuklukları, Psikiyatrik muayene, Psikoterapi, Yetişkin terapisi alanlarında hizmet veriyor ve Aile Terapisi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Depresyon, Kaygı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Ertürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sevgi Gül Ertürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Ertürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.