Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

Dermatoloji - İstanbul

Cilt Lekeleri, Varis Tedavileri, Akne Vulgaris

Takvim talep et Soru Sor

Doktorun Adresi

Harbiye Mahallesi Teşvikiye Caddesi Karaosmanoğlu Apartmanı No:37 ****  Şişli, İstanbul
Uzm.Dr Şerafettin Saraçoğlu Özel Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Şerafettin Saraçoğlu Hakkında

Şerafettin Saraçoğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU, 1965 yılında İstanbul’da doğmutur. Lisans öncesi eğitimini İstanbul’da tamamlamasının ardından 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini 1988 yılında tamamlayarak Tıp Doktoru ünvanı almıştır. Yurdun değişik bölgelerinde zorunlu hizmet ve askerlik görevini yerine getirmiştir.

Zorunlu hizmeti sonrasında 1992-1994 yılları arasında İnternational Hospital Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi'nde hizmet vermiştir. 1995 yılında ise Vakıf Gureba Hastanesi Dermatoloji Kliniğinde  başladığı ihtisas eğitimini 1998 yılında tamamlayarak Dermatoloji Uzmanı olmuştur. 1999 yılında International Hospital’daki görevine Dermatoloji Uzmanı olarak olarak geri dönmüş ve 2003 yılınan kadar burada hastalarına hizmet vermiştir. 2006-2007 yılları arasında Esnaf Hastanesi'nde, 2007- 2012 yılları arasında Medical Park Bahçelievler Hastanesi, GOP Hastanesi, Esteline Polikliniği ve Esthetica Bakırköy Tıp Merkezi'nde Dermatoloji Hekimi olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda 2012'nin Ağustos ayına kadar Elit Polikliniği'nde Konsültan Dermatolog olarak hizmet vermiştir.

Uzm. Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU, 2003-2006 yılları arasında John F. Kennedy Hastanesi Laser Dermatoloji Kliniği sorumlu hekimliği görevini üstlenmiştir. 2004 -2005 yılları arasında ise birçok sağlık sigorta şirketine tıbbi danışmanlık hizmeti vermiştir.

Uzm. Dr. Şerafettin SARAÇOĞLU, 1997 yılından itibaren lazer uygulamaları konusuna yoğunlaşmış ve bu konu ile ilgili çok sayıda eğitim ve toplantıya katılmıştır. Halen Long Pulse Nd-YAG, Alexandrite, Ruby, Er-YAG, Kontakt Nd-YAG, Pulsed Dye laser, Q-SW Ruby, KTP, Nd-YAG, Fraksiyone Er-YAG lazerler, Fotodinamik tedavi ünitesi ile değişik deri sorunlarında lazer uygulaması yapmaktadır.

Uzm. Dr. SARAÇOĞLU, 2006 yılından günümüze Özel Elit Polikliniği'nde hastalarına hizmet vermiştir. Mesleki çalışmalarına ise İstanbul Nişantaşı'nda bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • BEZM-I ÂLEM VAKIF ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Cilt Lekeleri
 • Varis Tedavileri
 • Akne Vulgaris
 • Mezoterapi
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
Tedaviler
 • Işık dolgusu
 • Sivilce izleri tedavisi
 • Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe
 • Mikro iğneleme
 • Dövme silme
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar

Şerafettin Saraçoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Burunda kılcal damar çatlamaları

  Daha önce az çok araştırdığım için soruyorum kusura bakmayın, siz işlem yaparken damarın verdiği tepkiye göre anlayabiliyorsunuz. ama damarlar yavaş yavaş belli bir sürede yok oluyor diye biliyorum doğru mudur?

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aknetrent dövme sildirmede sorun olur mu

  İlginiz için teşekkür ederim hocam dövmenin bitmesi şu an için daha önemli aknetrent tedavisini sonlandırmam gerekiyor galiba

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Saraçoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Saraçoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu Uzm.Dr Şerafettin Saraçoğlu Özel Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu Dermatoloji, uzmanıdır. Işık dolgusu, Sivilce izleri tedavisi, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Mikro iğneleme, Dövme silme, Dolgu uygulamaları, Leke mezoterapisi, Laser epilasyon, Karbon peeling, Terleme tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Cilt Lekeleri, Varis Tedavileri, Akne Vulgaris, Mezoterapi, Prp (Platelet Rich Plasma) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Saraçoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Şerafettin Saraçoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Saraçoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.