Uzm. Dr. Sema Kanra, Antalya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Sema Kanra

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Antalya

Çocuk Alerjisi, Yenidoğan Takibi, Yenidoğan Sarılığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kadıpaşa Mah. Stad Cad. No.28/A  Alanya, Antalya
Özel Alanya Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Sema Kanra Kimdir?

Uzm.Dr Sema Kanra, lisans öncesi öğrenimlerinin  ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru Unvanı almıştır. İhtisasını ise, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Uzman Doktor  Unvanı almıştır. 

Mesleki çalışmalarına Özel Alanya Anadolu Hastanesi'nde devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sema Kanra tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sema Kanra kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. S Kanra ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Kanra için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. S Kanra şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Kanra nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Sema Kanra Özel Alanya Anadolu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sema Kanra hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Sema Kanra Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Çocukta gelişimi izleme, Çocuk beslenme bozuklukları izleme, Anne Sütü ve Anne Beslenmesi, Aşı takvimi, Aşılama ve Bağışıklama, Astım Tanı ve Tedavisi, Besin Alerjisi Takibi, Büyüme takibi, Çocuk beslenme, Çocuk beslenme bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Çocuk Alerjisi, Yenidoğan Takibi, Yenidoğan Sarılığı, Yenidoğan Hastalıkları, Süt çocuğu beslenmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Sema Kanra için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sema Kanra muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sema Kanra hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. S Kanra ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sema Kanra hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. S Kanra hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.