Uzm. Dr. Salim Sezer, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzm. Dr. Salim Sezer

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - İstanbul

Sezeryan, Sistit, Doğum Sancıları

Randevu Al 0 (850) 474 16 03

Doktorun Adresi

Bağlarçeşme mah. 19 Mayıs Bulvarı No:18  Esenler, İstanbul
Özel Esencan Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Salim Sezer Hakkında

Salim Sezer Kimdir?

Uzm. Dr. Salim Sezer 09.10.1972 yılında doğmuştur. Lisans öğremini 1994 – 200 yılında İstanbul Üniversitesi (İstanbul Tıp Fakültesi) ‘nden almıştır. Yüksek Lisans eğitimini Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde alan Salim Sezer, Doktorasını Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Perinatoloji (yan dal) Bölümünde tamamlamıştır. 2001 Ocak – 2002 Haziran pratisyen hekim olarak Sakarya/Kocaali SSK istasyonunda 1.5 yıl, 2002 temmuz- 2002 Ekim Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel cerrahi asistanı olarak 4 ay, 2004-2009 yılları arasında 5 yıl süre Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanlığı, 2009-2011 yılları arasında 2 yıl süre ile Elbistan Devlet Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2011-2013 yılları arasında 2 yıl süre ile Nizip Özel Zirve Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı, 2014-2017 yılları arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 yıl süre ile Perinatoloji yandal asistanlığı, 2017 Mayıs – 2017 Ekim 6 ay süre ile Şanlıurfa Eyyubi’ye Eğitim ve Araştırma hastanesinde Perinatoloji uzmanı, 2017 kasım-2019 Temmuz arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Perinatoloji uzmanı olarak görev yapmıştır. 2019 yılından itibaren Özel Esencan Hastanesinde Perinatoloji Uzmanı olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • TAKSİM EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2004

Tecrübe: 16 yıl 1 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  01 2014 - 07 2017
 • Özel Zirve Tıp Merkezi (Pasif)
  11 2011 - 01 2014
 • Kahramanmaraş Elbıstan Devlet Hastanesı
  10 2009 - 10 2011
 • İstanbul Gaziosmanpaşa Taksım Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  06 2004 - 09 2009
 • Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi
  05 2017 - 10 2017

İlgilendiği Hastalıklar

 • Sezeryan
 • Sistit
 • Doğum Sancıları
 • Vajinal Akıntı, kaşıntı
 • Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar

Tedaviler

 • Iud(intrauterin araç spiral)
 • Kısmi histerektomi(histerektomi)
 • Harmony testi
 • Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık
 • İdrar kaçırma ameliyatları

Hobiler

 • Satranç
 • Doğa gezisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 16 03

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ia..tün

Salim beyi iki kez ziyaret ettim ikisindede çok memnun kaldım biri ikili tarama testi diğeri ayrıntılı ultrasondu herşeyi tüm ayrıntılarıyla anlattığı için teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim. 17-07-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
at..dan

İçimde iyi duygular ile gittiğim doktor Salim Bey bizi yanıltmadı. BebeğimiZin detaylı ultrasonunu çektirmek için gittik. Bilgili, ilgili ve kibar bir beyefendi. Her sorduğumuz soruya istisnasız cevap verdi. Gerçekten çok detaylı oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. 19-10-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Salim Sezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Salim Sezer ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Salim Sezer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 16 03

Uzm. Dr. Salim Sezer için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Salim Sezer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Salim Sezer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Sezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Salim Sezer Özel Esencan Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Sezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Salim Sezer Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. Iud(intrauterin araç spiral), Kısmi histerektomi(histerektomi), Harmony testi, Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, İdrar kaçırma ameliyatları, İkili tarama testi, Üçlü tarama testi, Koryon villus biyopsisi, Küretaj, NIPT Testi ( Noninvazif Prenatal Test) alanlarında hizmet veriyor ve Sezeryan, Sistit, Doğum Sancıları, Vajinal Akıntı, kaşıntı, Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Salim Sezer için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Salim Sezer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Salim Sezer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Salim Sezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Salim Sezer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.