Salim Küçükpolat Hakkında

Salim Küçükpolat Kimdir?

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Salim Küçükpolat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Salim Küçükpolat Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

aç..arat
Zamanlama
İlgi
Ortam

Devlet Hastanelerinde hizmet, ilgi, kalite yok diyenlere adeta kapak yaparcasına çok ilgili, vede kaliteli bir doktor. Daha önce bu kadar kaliteli bir doktor ile hiç karşılaşmamıştım açıkçası. ömrü hayatımda İlk defa ameliyat oldum ve bundan da çok memnun kaldım. VARİKOSEL amelyatı olmadan önce bir kaç doktor ve hastane araştırdım. Özel hastaneler zaten para peşinde. Bu yüzden Devlet olsun ama kaliteli bir Dr. olsun istedim. Bir kaç hastahane ve Dr. gezdim. İnternette araştırma yaptım. ve sonunda muayenede hastasına ilgi ile yaklaşan, istanbul Üniveristesi Tıp Mezunu ve gittiğim Dr. lar arasında en genç vede dinamik olan İstanbul Bayrampaşa Üroloji kliniğinde görev yapan Dr. Salim KÜÇÜKPOLAT beyin beni ameliyat etmesine karar verdim. Ameliyat öncesi, ameliyat süreci ve sonrası gerçekten çok ilgilendi. Hastasını tanıyan, onları takip eden, işini severek yapan, araştırmacı ve dinamik biri. Kaç tane doktor (Aile Hekimleri Hariç) hastasını tanır, geçmişte hangi iş ve işlemlerin yapıldığını aklında tutabilir ki. Zaten 10 dk da bir hasta bakan Doktorlardanda bunu beklemek abesi iştigal. Ama bu doktor bunu başarabiliyor. Eminim ki Eğitim kalitesi ve Dr. sayıları arttıkça Doktorlarda artık hastaları ile daha çok ilgilenebilir. Sadece kafasını reçete kağıdından kaldırmayıp, hastanın yüzüne bile bakmadan "neyiniz var" diyip, daha hasta ağzını bile açmadan reçeteye ilaç yazan çok doktor gördüm, görüyoruz. 6 ay sonra yapılan Varikosel amelyatının verisini alabileceğimi söyledi doktor. 6 ay sonra tekrar görüşmek üzere... 09-01-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Küçükpolat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Salim Küçükpolat bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Salim Küçükpolat Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Salim Küçükpolat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Küçükpolat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Salim Küçükpolat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Küçükpolat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.