Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel

Ortopedi ve Travmatoloji - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sait Cüneyt Çengel Hakkında

Sait Cüneyt Çengel Kimdir?

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Sait Cüneyt Çengel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sait Cüneyt Çengel Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

iye..ak
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bundan iki yıl önce sinir sıkışması ameliyatı oldum said bey doktorumdu ve oldukça zor bir ameliyat geçirdim bu ameliyatı olan tanıdıklarım elimin tekrar eskisi gibi işlevlerini yapamayacağını söyleyip beni korkutsada önce Allah sonra said hocam sayesinde eskiye döndüm ve çok şükür hiç bir şikayetim yok Allah bin kere razı olsun kendisinden. 13-11-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. S Çengel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. S Çengel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Sait Cüneyt Çengel ile anlaşmalı?
Sait Cüneyt Çengel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel Msb 1. Basamak Sağlık Tesisi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. S Çengel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Sait Cüneyt Çengel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. S Çengel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.