Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar, İstanbul, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Baş Ağrısı, Migren, EEG

Takvim talep et

Reyhan Başak Gürpınar Hakkında

Reyhan Başak Gürpınar Kimdir?

Uzm. Dr. Reyhan Başak GÜRPINAR, lisans öncesi eğitimini bitirdikten sonra, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Daha sonrasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Nöroloji Anabilim dalında ihtisasını yaparak uzman olmuştur. 

Şu an Medicana Beylikdüzü Hastanesinde çalışan Uzm. Dr. Reyhan Başak GÜRPINAR, öncesinde Tunceli Devlet Hastanesi, İstanbul Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, İstanbul Özel Duygu Hastanesi ve İstanbul Özel Yunus Emre Hastanesi'nde görev yapmıştır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. R Başak Gürpınar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. R Başak Gürpınar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Epilepsi testi, Karotis ultrasonu, Manyetik alan tedavisi (magnetoterapi), Mri değerlendirme, Otizm görüntüleme ve tanısı, Poligrafi, Polisomnografi, Aktimetre alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ağrısı, Migren, EEG, EMG (Elektromiyografi ), Vertigo (Baş Dönmesi) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. R Başak Gürpınar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Reyhan Başak Gürpınar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. R Başak Gürpınar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.