Uzm. Dr. Ömür Gencel, İzmir, Radyoloji

Uzm. Dr. Ömür Gencel

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - İzmir

Medikal Estetik, Varis Tedavisi (Endovenöz Lazer Tedavisi), Ameliyatsız yüz estetiği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Çiftlik mh .İstiklal Cd. No:128  İlkadım, Samsun
DR. ÖMÜR GENCEL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Otopark (Ücretli) İkram Servis Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Havaalanı transfer
Mansuroğlu, 286/10. Sk No:7  Bayraklı, İzmir

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ömür Gencel Hakkında

Ömür Gencel Kimdir?

7 Mayıs 1977 tarihinde Isparta’da doğdu.İlk-orta-lise tahsilini Isparta’da tamamladıktan sonra 1995 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp fakültesin'de tıp eğitimine başladı. 2001 yılında mezun olduktan sonra, 2002-2003 yıllarında İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde patoloji dalında araştırma görevlisi olarak çalıştı.

2003-2008 yılları arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji ABD’da diagnostik ve özellikle girişimsel radyoloji alanına odaklanarak, radyoloji uzmanlık belgesini almaya hak kazandı.

2005-2008 yıllarında “Aort Hastalıklarında Endovasküler Tedavi” üzerinde yoğunlaşarak Prof. Dr. Yiğit Göktay’ın danışmanlığında uzmanlık tezini tamamladı.

2008-2010 yılları arasında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde uzman doktor ve klinik sorumlusu olarak çalıştıktan sonra, 2010-2012 yılları arasında İzmir Özel Kent Hastanesi Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji bölümünde(Prof. Yiğit Göktay ile birlikte) çalıştı.

2012-2013 yılında ise Antalya’da “Varis-Son” varis tedavi kliniğini yönetmiş, aynı zamanda ameliyatsız varis ve varikosel tedavisi, miyom embolizasyon tedavisi ve radyofrekans uygulamaları başta olmak üzere tümör ablasyon tedavileri ile damariçi girişimsel radyoloji uygulamalarında Prof. Dr. Saim Yılmaz ile birlikte çalışmıştır.

2014 yılı başından itibaren, Sononükleer/Sonomed Özel Teşhis ve Tedavi Hizmetleri bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Üye olunan dernekler;

Türk Radyoloji Derneği (TRD).

Türk Girişimsel Radyoloji Derneği (TGRD).

Cardiovascular and Interventional Radiological Society of Europe (CIRSE).

Türk Manyetik Rezonans Derneği.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2002

Tecrübe: 18 yıl 7 ay

Yayınlar

 • Effect of levothyroxine replacement therapy on paraoxonase-1 and carotid intima-media thickness in subclinical hypothyroidism. Kebapcilar L, Comlekci A, Tuncel P, Solak A, Secil M, Gencel O, Sahin M, Sari I, Yesil S. (Med Sci Monit. 2010 Jan;16(1):CR41-
 • The role of dynamic subtraction MRI in detection of hepatocellular carcinoma. Seçil M, Obuz F, Altay C, Gencel O, Iğci E, Sağol O, Dicle O. The (Diagn Interv Radiol. 2008 Dec;14(4):200-4. PubMed)
 • Revised Criteria for Diagnosing Diabetes- Rational or Not? Mehtap Çakır, Ömür Gencel, Derya Kaplangı, Mustafa Balcı, Özgür Tosun, Osman Saka, Hasan Altunbaş, Ümit Karayalçın. (Turkish Journal of Endocrinology and Metobolism, 2004/3:101-105).

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Sononükleer/Sonomed Özel Teşhis ve Tedavi Hizmetleri
  01 2014 - Şu Anda
 • Özel Varis Son Kliniği
  01 2012 - 12 2013
 • İzmir Özel Kent Hastanesi Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji
  01 2010 - 01 2012
 • Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastenesi Radyoloji Kliniği
  01 2008 - 01 2010
 • Radyoloji Araştırma Görevlisi
  01 2003 - 01 2008

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Anlaşmalı Kurumlar

 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ziye ..iş

İki bacağımdaki varis rahatsızlığı nedeniyle Almanya’da 9 kere ameliyat oldum. Son iki ameliyatımdan sonradan kesinlikle hiçbir şey yapılamayacağını söylediler. Hatta artık bununla yaşamam gerektiğini söylediler . Hiç ümidim kalmamıştı. Uzm. Dr Ömür Gencel’i duydum ve yanına gittim. Bana çok güzel haberler verdi. Uygulama yapıldı ve o gece çok rahat yattım. İkinci tedavimizin ardından şikayetlerimde belirgin azalma farkettim. Ve tedavim şu anda takip ediliyor. Ömür Hocamıza canı gönülden teşekkür ediyorum. 13-02-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ömür Gencel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akciğer nodülü

  Hocam merhaba, 38 yaşındayım. geçen yıl mikropailler tiroid ca ameliyatı oldum. 6 ay önce atom aldım ve tüm vucüt taramam yapıldı ve temiz çıktı. şu anda herhangi bir sıkıntım yok. geçtiğimiz günlerde hastanede ufak bir operasyon yaptırmam gerekiyordu. covid-19 nedeniyle rutin tomografi çektiklerini... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömür Gencel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tüm batn komtrastlı bt ne işe yarar

  Merhaba doktor bey, tüm batın kontrastlı bt ve ilginç bir ilaç içerek tetkikimi yaptırdım. bu tetkik pankreas. karaciğer , böbrek gibi organlardan tümör, kanser vb şeyleri görüyor mu? siroz’u tespit eder mi? şayet değilse ben bu radyasyonu niye aldım. raporda aksesuar dalak dışında rağor... devamı

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Dr. Ömür Gencel

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Ömür Gencel kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Gencel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömür Gencel için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Gencel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ömür Gencel ile anlaşmalı?
Ömür Gencel ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Vakıfbank , Promed , TC Merkez Bankası , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Medlab , Ziraat Bankası , Garanti Bankası , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , Türkiye Büyük Millet Meclisi ( TBMM) , Genel Yaşam , Türk Nippon Sigorta , Ethica Sigorta , ACE European Sigorta , AEGON )

Uzm. Dr. Ömür Gencel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Ömür Gencel DR. ÖMÜR GENCEL bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Ömür Gencel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Ömür Gencel Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır. Ameliyatsız Varis Tedavisi, Biyopsi ve Drenaj İşlemleri, Varis tedavisi, Abse drenajı (boşaltılması) ve tedavisi, Kılcal Varis Tedavisi, Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi), Lazerle varis tedavisi, Mikrodalga / Radyofrekans ablasyon işlemleri, Radyofrekans tedavileri, Tiroid iğne biyopsisi alanlarında hizmet veriyor ve Medikal Estetik, Varis Tedavisi (Endovenöz Lazer Tedavisi), Ameliyatsız yüz estetiği, Varis Tedavisi (Skleroterapi), Biyopsi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Ömür Gencel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Ömür Gencel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Ömür Gencel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Gencel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Ömür Gencel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Gencel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.