Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci, Konya, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Konya

Menisküs, Yüz Felci, Varis Tedavileri

Randevu Al 0 (850) 474 15 87

Doktorun Adresi

YAZIR MAH. DR. SIDDIK ÖZMERZİFONLU CAD. NO:62/A  Selçuklu, Konya
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Necmettin Tüfekci Hakkında

Necmettin Tüfekci Kimdir?

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci, lisans öncesi eğitimlerinin ardından 2004 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2010 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Acil Tıp Anabilim Dalı'nda başlamış ve 2016 yılında Acil Tıp Uzmanı olmuştur.

2016-2017 yıllarında Gümüşhane Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamıştır. Bu dönemden itibaren Sağlık Bakanlığı'nın hekimlere yönelik verdiği Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarından Kupa Terapi (Hacamat), Ozon Tedavisi, Sülük Tedavisi (Hirudoterapi), Akupunktur, Hipnoterapi, Proloterapi, Mezoterapi, Fitoterapi, Refleksoloji ve Homeopati uygulamalarının eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Yaşam Koçluğu, PRP-CGF uygulaması ve Bilirkişilik gibi birçok farklı eğitim proğramlarını farklı üniversiteler bünyesinde tamamlamıştır.

2017 yılından bugüne Konya'da bulunan özel muayenehanesinde modern tıp ile geleneksel tıbbı kombine ederek ve hastalarını bütüncül bir yaklaşımla değerlendirerek tedavilerine devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Menisküs
 • Yüz Felci
 • Varis Tedavileri
 • Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk)
 • Tenisçi Dirseği

Tedaviler

 • Damar Tıkanıklığı Tedavisi
 • Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tanı ve tedavisi
 • Venöz yetmezlik
 • Varis tedavisi
 • Obezite

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 15 87

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci ile nasıl iletişime geçerim?
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 15 87

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Damar Tıkanıklığı Tedavisi, Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tanı ve tedavisi, Venöz yetmezlik, Varis tedavisi, Obezite, Migren-Baş Ağrısı Tedavisi, Migren Tedavisi, Kronik Ağrılar, Kılcal Varis Tedavisi, Kilo kontrolü alanlarında hizmet veriyor ve Menisküs, Yüz Felci, Varis Tedavileri, Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Tenisçi Dirseği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci için muayene ücreti nedir?
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Necmettin Tüfekci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.